به روز رسانی عجیب و غریب (و حداقل) اتاق خواب کودکان

در جوانی ، کاتالوگ ها و مجلات طراحی داخلی را جمع آوری می کردم ، به این امید که بینش هایی را به دست آورم که به من در ایجاد “اتاق کامل” کمک کند. صفحات را از بین می بردم خانه زیبا و دومینو، تصاویر صندلی ها را از فهرست Crate & Barrel برش دهید و این گنجینه ها را در پوشه ها ذخیره کنید ، در نهایت همه آنها را با هم جمع کنید تا تخته های خلق و خوی برای اتاق های مختلف ایجاد کنید. این تابلوهای خلقی اولیه شروع یک وسواس مادام العمر برای مراقبت و آزمایش طراحی خانه من بود. کلاژهای اتاق و خانه بسته به در دسترس بودن مجلات و فهرستها در طول زمان تغییر می کند و با افزایش سن و تغییر سلیقه من تکامل می یابد.

عمدتاً آموخته ام که چیزی به نام اتاق کامل وجود ندارد – فقط یک سری تصمیمات خوب بر اساس نحوه عملکرد این فضاها (و خواسته های آنها) است.

این تکامل تدریجی طعم و ترجیحات زیبایی شناختی مرا به طرز فکر “طراحی کند” سوق داد. زندگی در اتاق های این خانه و اجازه دادن به خانه به مرور زمان با من صحبت کند نه این که جلو بیایم و بلافاصله دوباره دکوراسیون مجدد همه چیز را به عنوان راهی درست انتخاب کنم.

در سالی که ما در اینجا زندگی می کنیم ، به آرامی هر اتاق را بر اساس نیاز به روز می کنیم. ما عملکرد هر فضا و تغییرات جزئی را که می توانیم ایجاد کنیم تا هر اتاق را بیشتر شبیه به خانه احساس کنیم در نظر گرفته ایم.

مطالب جدید بخوانید  3 ترفند ساده برای صفحه فرود که به افزایش فروش شما کمک می کند

اتاق بچه ها بخشی از این تکامل طراحی آهسته بوده است و من مسیری را که در آن پیش می رود دوست دارم. در حالی که اتاق در اصل دارای شخصیت زیادی بود (آن کاغذ دیواری و فرش قدیمی!) ، طراحی کلی سنگین و تاریک به نظر می رسید. (می توانید در مورد سایر به روزرسانی هایی که در این اتاق انجام داده ایم ، اینجا بیشتر بخوانید.)

تغییرات اخیر (کاغذ دیواری ، رنگ تزئینی و فرش) مطمئناً اتاق را روشن و روشن می کند ، اما من می خواستم چیزی غیر منتظره را اضافه کنم. سالها پیش ، در هتلی در لندن اقامت داشتم و هنوز تخت چهار پوستری را که به رنگ آبی برقی رنگ آمیزی شده است ، به خاطر دارم. بسیار سرگرم کننده و غریب بود ؛ می خواستم آن احساس را در اتاق بچه ها بازسازی کنم.

وقتی بچه بودم والدینم به تکامل طراحی من دل بستند ، سرانجام تسلیم نشدند و اجازه دادند اتاقم را به رنگ صورتی پپتو رنگ کنم. من می خواستم بچه های من همان هیجان و هیجان را تجربه کنند که وقتی اتاقم را برای خودم ساختم احساس کردم. من و بچه ها از انتخاب رنگ و سفارش تراشه های رنگ از HGTV HOME® توسط وب سایت شروین ویلیامز بسیار لذت بردیم. ما با تجسم کننده رنگ بازی کردیم و ترکیب های مختلف رنگ را در اتاق آزمایش کردیم. HGTV HOME® توسط شروین ویلیامز به شما امکان می دهد تا ده تراشه رنگ سفارش دهید و آنها را مستقیماً به خانه خود ارسال کنید.

مطالب جدید بخوانید  من 1.5 سال است که از Airwrap Dyson استفاده می کنم ... این مرور من است