حق شناسی! | جاستینا بلکنی

می خواستم یک دقیقه وقت بگذارم تا از شما ، جامعه ما ، برای حمایت باورنکردنی جنگل در سال جاری تشکر کنم. این سومین سال ما به عنوان یک فروشگاه آنلاین است. من بدون تجربه تجارت الکترونیکی واقعی وارد دنیای خرده فروشی شدم ، اگرچه دو سال کار کردم بیان در دبیرستان و چهار سالی که در ایتالیا زندگی می کردیم با خواهرم خواهر کوچکی داشتم ، تجربه خرده فروشی به من داد ، این یک کیف کاملا جدید بود! می توانم بگویم که امسال من و تیم را به طرق مختلف به چالش کشیدم ، اما شما در هر مرحله از راه حضور داشتید ، ما را تشویق کردید ، از ما دیدن کردید ، از خرید دیدن کردید ، “دلسوز” بودید ، نظرات و نظرات دل انگیزی را برای ما گذاشتید ، به اشتراک گذاشتید در زمینه اجتماعی و کمک به ما در کاشت 48000 درخت در طول راه. ما بسیار سپاسگزاریم. من بسیار سپاسگزارم
من در سه سال گذشته بسیار آموخته ام. و برای پایان دادن به این سال فوق العاده دشوار با جلد مجله House Beautiful Magazine ، در لیست بهترین فروشگاه های خانه ، و نامگذاری “شادترین مغازه” واقعاً تکان دهنده است. من هرگز تصور نمی کردم که این وبلاگ کوچک که نزدیک به یازده سال پیش راه اندازی کرده بودم ، به خاکی حاصلخیز تبدیل شود که این همه ناخوشایند بودن از آن از آنجا رشد می کرد! قلبم از شکرگزاری متورم می شود.
بنابراین متشکرم ، از همه شما که برای ما ظاهر شدید ، به لطف تیم سخت کوش ، متعهد و جادویی من از هشت زن ، از شرکایمان ، مانند لولو ، سپاسگزاریم (این همکاری #JustinaXLoloi ما است که روی جلد قرار گرفته است !) و با تشکر از مجله House Beautiful – که اولین مجله اصلی پناهگاه بود که کارهای من را برجسته کرد و همچنان برای ما سوار می شود! درود فراوان برای همه و امیدوارم آخر هفته تعطیلات شاد و سالمی داشته باشید.

xx

~ جاستین