10 چیزی که در ماه اکتبر توجه ما را در اینترنت جلب کرد

آه، اکتبر ماهی که پر از برگ های چرخان و هوای صاف است، همیشه یکی از محبوب ترین ماه های من است. و امسال این روند را دنبال کرد. امروز، نگاهی می اندازیم به برخی از چیزهایی که در طول چند هفته گذشته توجه تیم ما را به خود جلب کرده است، از نمایشی که نمی توانستیم تماشای آن را متوقف کنیم تا خانه ای با زیباترین و کم رنگ ترین پالت رنگی. تمام ده چیزی که تیم ما توصیه می کند را در زیر بیابید.

امیدواریم اکتبر لذت بخشی را سپری کرده باشید، و امیدواریم آخر هفته ای لذت بخش (شوم آور!) داشته باشید.

1. دگرگونی دفتری که مرا مجذوب خود کرده بود (آن دیوارهای صورتی!!)!

2. این مقاله یونیفرم زیبایی از یک فنجان جو خواندنی دوست داشتنی بود

3. تا حالا تماشا کرده ای بازی ماهی مرکب هنوز؟ چند نفر از اعضای تیم ما این کار را کردند (از جمله خودم) و اتفاق نظر کلی این بود که بسیار بسیار شدید بود اما خیلی خوب بود.

4. این شمع 13 دلاری تمام رویاهای عطر پاییزی شما را محقق می کند (من از روی تجربه صحبت می کنم!).

5. در مورد پاییز، تولیدکننده محتوای ما، گرتا، این کوکی‌های جو دوسر کدو را درست کرد و کلمه به کلمه گفت: «آنها بهترین کوکی‌هایی بودند که من تا به حال درست کرده‌ام». جایزه؟ آنها به راحتی کنار هم ریخته می شوند و فقط ده دقیقه برای آماده شدن (به علاوه زمان پخت) زمان می برد.

6. پالت رنگی شاد و در عین حال خاموش این خانه قلب من را دارد.

7. آیا می خواهید موهایتان بلندتر شوند (دست را بالا می برد)؟ این مقاله دارای پانزده نکته برای متقاعد کردن آن به انجام این کار است.

8. مدیر تجاری جدید ما، ارین، از این فیلم کوتاه استلا بلکمون گذشت. این نگاهی جدی، شیرین و عاشقانه به معنای زندگی مجازی است.

9. اگر به دنبال امتحان یک مرطوب کننده جدید هستید، گرتا این یک را کاملاً توصیه می کند. به گفته گرتا، «من هرگز مرطوب‌کننده‌ای پیدا نکرده‌ام که بدون احساس چربی، پوستم را آنقدر هیدراته کند!» برای یک بررسی درخشان چگونه است؟

10. برای تماشای آخر هفته هالووین به ایده ای برای چیزی ترسناک نیاز دارید؟ این لیست توسط یکی از علاقه مندان به فیلم های ترسناک تهیه شده است و مکانی عالی برای شروع است.