17 گزینه ای که در حال حاضر دوست دارم

من در این ماه تعداد زیادی نمونه کاغذ دیواری طرح دار جمع آوری کرده ام، هم برای خانه خودم و هم برای پروژه های طراحی که برای چند مشتری روی آن کار می کنم. امروز الگوهای کاغذدیواری مورد علاقه‌ام را که در حال حاضر موجود است به اشتراک می‌گذارم.

این پست را به عنوان یک نقطه مرجع برای زمانی که آماده خرید کاغذ دیواری برای خانه خود هستید در نظر بگیرید. و به خاطر داشته باشید که بسیاری از این کاغذ دیواری ها در رنگ های مختلف موجود هستند، بنابراین گزینه های مختلفی برای انتخاب وجود دارد.

در اینجا هفده گزینه کاغذ دیواری طرح دار وجود دارد که من در حال حاضر عاشق آنها هستم.

برای ایده های بیشتر کاغذ دیواری طرح دار – از جمله راه هایی برای اضافه کردن کاغذ دیواری به اجاره – این پست را بخوانید:7 ایده غیرمنتظره کاغذ دیواری که تفاوت بزرگی در هر خانه ای ایجاد می کند

1. ساندرسون آکسبو

222 دلار در هر رول

من عاشق الگوی قیچی هستم. این یکی جسارت یک راه راه را دارد اما با کمی حرکت و بازیگوشی بیشتر. من خارش دارم تا جایی استفاده کنم!

2. نقاشی دیواری ساندرسون سیکامور و بلوط

920 دلار برای یک نقاشی دیواری کامل

این نقاشی دیواری مرا یاد کتاب کودکان می اندازد. عاشقانه و زیباست گاهی اوقات نقاشی‌های دیواری می‌توانند فضای اتاق را بسیار جدی کنند، اما رنگ‌های روشن این رنگ‌های سبز به این نقاشی دیواری احساس شادی می‌دهد.

3. سندبرگ شانس

هر رول 150 دلار

این یک الگوی کلاسیک و ملایم گینگهام با رنگ صورتی گرد و غباری زیبا است. سندبرگ همیشه کاغذ دیواری های پاستلی را به خوبی انجام می دهد.

4. سندبرگ بریتا

128 دلار در هر رول

این یک الگوی راه راه سه رنگ آبی زیبا است. طرح ظریف و دارای کیفیت نقاشی دستی است. من فکر می کنم در یک راهرو عالی به نظر می رسد.

5. قاصدک سندبرگ

173 دلار در هر رول

این من را به یاد یک پارچه چاپ بلوک بسیار زیبا می اندازد که اغلب در خانه های سنتی می بینید. این الگو سنتی به نظر می رسد اما اصلا خفه نمی شود.

6. کول و سون همپتون رز

217 دلار در هر رول

من مقیاس و عمق این الگو را دوست دارم. رنگ ها واقعا زیبا هستند. این می تواند مقدار عالی درام را به یک ورودی کوچک، اتاق پودر یا راه پله اضافه کند.

7. A-Street Prints Ann Green Green Vines

144 دلار در هر رول

من فکر می کنم کاغذ دیواری هایی که عناصر طبیعت را برجسته می کنند محبوب هستند زیرا وقتی بیرون هستیم احساس خوبی داریم. این الگوی کاغذ دیواری شبیه به نمایشی از وحشی و بی‌قاعدگی طبیعت است که در رنگ‌های بسیار سرگرم‌کننده انجام شده است.

8. راه راه Ottoline Bloomsbury

168 پوند برای هر رول

من چیزهای زیادی در مورد این الگو دوست دارم – مقیاس، تنوع رنگ ها، و این که مانند یک نوار خوانده می شود. پویا است اما طاقت فرسا نیست. با الگوهای دیگر به خوبی بازی می کند در حالی که هنوز واقعاً جسور است.

9. راه راه فرانسوی Ottoline

168 پوند برای هر رول

این والپیپر چنین جمله ای را بیان می کند. ترکیب رنگ ها یکی از موارد مورد علاقه من است!

10. اوتولین چینتز کنستانس

168 پوند برای هر رول

این یکی از اولین الگوهای کاغذ دیواری است که من واقعاً آن را دوست داشتم. من می خواستم از آن برای همیشه در خانه خود استفاده کنم. چیزی در مورد شبدر وجود دارد که برای من نزدیک و عزیز است و من عاشق ترکیب رنگ بنفش و سبز هستم.

11. اوتولین مادام زیگل

168 پوند برای هر رول

این الگو وحشی است. این واقعاً در یک دسته الگوی خاص قرار نمی گیرد، و فکر می کنم این چیزی است که در مورد آن دوست دارم. نصب آن در حمام واقعا سرگرم کننده خواهد بود.

12. هلن بلانش دراپ

239 دلار در هر رول

هلن بلانچ ملکه الگوهای بسیار ساده است که به خوبی انجام شده است. این الگوی قطره هر چیزی است که در مورد پارچه نقطه سوئیسی دوست دارید و به کاغذ دیواری ترجمه شده است.

13. نوار سوزن سوزنی هلن بلانچ

کاغذ دیواری راه راه هلن بلانچ

239 دلار در هر رول

این یک الگوی راه راه جمع و جور است که از نزدیک بسیار متفاوت از دور خوانده می شود. من عاشق جزئیات و عمق این الگو هستم.

14. خانه شهری هلن بلانچ

تصویر زمینه خانه شهری هلن بلانچ

256 دلار در هر رول

من دوست دارم که این یک الگوی هندسی جسورانه است که در رنگ های بسیار ظریف و گل آلود انجام شده است. این یک الگوی ظریف است که به لطف ماهیت گرافیکی خود همچنان وزن خود را حفظ کرده است.

15. راه راه نقاشی هلن بلانچ

239 دلار در هر رول

این بسیار شبیه به الگوی Sandberg Brita است اما در رنگ‌های بسیار پررنگ‌تر است. اگر نواری می‌خواهید که غالب باشد و ظاهری تقریباً کامل داشته باشد، این یک الگوی عالی است که باید در نظر بگیرید.

16. هلن بلانچ مارکیز

این الگوی الماس آنقدر ظریف است که تقریباً به عنوان یک بافت خوانده می شود. این یک راه سرگرم کننده برای دستیابی به ظاهر یک کاغذ دیواری با بافت علفزار بدون استفاده از پارچه علف است.

17. خواهر پریش بریو

478 دلار در هر رول

من دوست دارم که این یک الگوی راه راه است که حرکت یک طرح گل ظریف را نیز به ارمغان می آورد. این کاغذ دیواری در حال حاضر از بودجه من خارج است، اما چیزی است که دوست دارم به عنوان الهام در ذهن داشته باشم.

توجه سردبیر: این مقاله حاوی پیوندهای وابسته است. Wit & Delight از پیوندهای وابسته به عنوان منبع درآمد برای تأمین مالی عملیات کسب و کار استفاده می کند و کمتر به محتوای مارک دار وابسته است. Wit & Delight پشت همه توصیه های محصول است. هنوز درباره این پیوندها یا فرآیند ما سؤالی دارید؟ در صورت تمایل به ما ایمیل بزنید.