3 روشی که می تواند به پروژه شما کمک کند

هر زمان که احساس می کنم درگیر و ناامید می شوم، مهم نیست که موضوع چیست، معمولاً به این دلیل است که در ذهن خودم گیر کرده ام. من تمایل دارم از تفکر بیش از حد به عنوان نوعی به تعویق انداختن کار استفاده کنم، و امسال تا اینجای کار به خصوص در این زمینه مقصر بوده ام. اما من خوش شانس هستم که قدرت صحبت کردن با دیگران را کشف کرده ام تا بفهمم چگونه به هر چیزی که با آن روبرو هستم نزدیک شوم.

من فکر می‌کنم وقتی به کسی که به او اعتماد داریم اعتماد می‌کنیم، اغلب دست کم می‌گیریم که چقدر سریع می‌توانیم در بسیاری از زمینه‌های زندگی پیشرفت کنیم. اکنون، زمانی که احساس می‌کنم در برابر همکاری مقاومت می‌کنم یا در مورد باز کردن در مورد حوزه‌ای که به کمک نیاز دارم تردید دارم، نشانه من برای انجام این کار است.

ژانویه امسال، من شروع به ارائه تماس‌های مشاوره‌ای کردم، بیشتر در حوزه طراحی خانه، اما همچنین در مورد موضوعاتی مانند دنبال کردن یک حرفه خلاق و ایجاد شالوده حضور شما در رسانه‌های اجتماعی. در حالی که من طیف وسیعی از موضوعات را پوشش داده‌ام، هر تماس یک موضوع مشترک دارد: فردی که در سمت دیگر قرار دارد، یک حس کلی از کاری که می‌خواهد انجام دهد را دارد – آنها فقط برای تعیین مسیر دقیقی که می‌خواهند بعد بروند به کمک نیاز دارند. . این جایی است که من وارد می شوم.

امروز من در مورد سه روش خاص که تماس های مشاوره می توانند به هر پروژه طراحی داخلی کمک کنند، توضیح می دهم.

اگر در مورد مشاوره طراحی داخلی کنجکاو هستید اما قبل از برنامه ریزی تماس اطلاعات بیشتری می خواهید، ادامه مطلب را بخوانید!

1. کسی که احساس می کند غرق شده و در انتخاب یک پروژه طراحی گیر کرده است.

تصمیم گیری در هر پروژه طراحی می تواند طاقت فرسا باشد. من متوجه شدم که این امر مخصوصاً در صورتی صادق است که طراحی آهسته را تمرین می‌کنید—به‌روزرسانی‌های تدریجی را در طول زمان به‌جای یک‌باره انجام می‌دهید. وقتی طراحی یک اتاق را ذره ذره به هم می چسبانید، ممکن است مطمئن نباشید که چگونه پس از اتمام پروژه، انتخاب هایی داشته باشید که احساس منسجمی داشته باشند (و دوست داشته باشید!). اینجاست که مشاوره طراحی می تواند ابزار بسیار مفیدی برای پیشبرد پروژه باشد.

در طی یکی از تماس‌های مشاوره‌ام، با شخصی صحبت کردم که در خانه‌ای زندگی می‌کرد که به سبک مدرن اواسط قرن متمایل بود، اما در دهه 80 ساخته شد. او و همسرش در تلاش بودند تا تعیین کنند که چگونه یک سبک کلی منسجم در سراسر خانه خود ایجاد کنند. آنها به دنبال آوردن چند عنصر طراحی جدید بودند که به خوبی با آنچه قبلاً در خانه خود دوست داشتند کار می کرد و مواردی را که با طرح کلی مطابقت نداشت حذف کردند.

وقتی طراحی یک اتاق را ذره ذره به هم می چسبانید، ممکن است مطمئن نباشید که چگونه پس از اتمام پروژه، انتخاب هایی داشته باشید که احساس منسجمی داشته باشند (و دوست داشته باشید!). اینجاست که مشاوره طراحی می تواند ابزار بسیار مفیدی برای پیشبرد پروژه باشد.

در تماس ما، او سؤالاتی در مورد اینکه چه نوع کفپوشی می تواند کفپوش کاشی موجود در یک منطقه از خانه خود را تکمیل کند، پرسید. هنگامی که مشخص کردیم کدام کفپوش منطقی تر است، تعیین سبک سایر عناصر طراحی مانند پرده بسیار آسان تر شد. ما همچنین در مورد تغییر طراحی یک شومینه بحث کردیم تا بیشتر یادآور سبک مدرن خانه در اواسط قرن باشد و کمتر یادآور دهه 80 باشد. صحبت کردن در مورد هر یک از این عناصر به عنوان یک دوتایی، تعیین هدف کلی طراحی خانه آنها را بسیار آسان تر کرد.

2. کسی که برای تعیین چیدمان اتاق (یا اتاق ها) به کمک نیاز دارد.

تعیین چیدمان یک اتاق (یا کل خانه) یکی دیگر از زمینه های رایج است که مردم در آن احساس می کنند در فرآیند طراحی گیر کرده اند. اگر چیدمان و جریان ترافیک ناشی از فضای شما کار نمی کند، صحبت از طریق راه حل ها با یک مشاور می تواند روشنگر باشد.

در یک تماس مشاوره اخیر، با فردی صحبت کردم که در یک خانه سنتی با پلان طبقه بسته و بسیاری از ویژگی های معماری محدود زندگی می کرد. برای تعیین اینکه چگونه می‌توانند چیدمان را تغییر دهند، بحث کردیم که آیا قطعات مبلمانی وجود دارد که می‌توانند از هر اتاق جدا کنند و روش‌هایی که می‌توانند مبلمان را دوباره چیدمان کنند تا برای آنها بهتر عمل کند. صحبت کردن در مورد این نکات و موارد دیگر کمک کرد تا گزینه‌های طرح‌بندی را که قبلاً در نظر نگرفته بودند، آشکار کنیم.

3. کسی که برای منبع یابی محصول به کمک نیاز دارد.

تقریباً تمام تماس‌های مشاوره طراحی که انجام داده‌ام، تا حدودی به بحث در مورد منبع محصول نیاز داشته است. در هر یک از این تماس‌ها، ما در مورد انواع خاصی از اقلامی که شخص به دنبال آن بود صحبت کردیم و من محصولات را به صورت زنده در طول جلسه خود تهیه کردم. رایج ترین درخواست های محصول انتخاب پارچه، مبلمان و کاغذ دیواری بود. من سعی کردم انتخاب های خود را به چند گزینه خاص محدود کنم که برای هر فضا واقعاً خوب کار می کنند. این نوع مکالمه می تواند برای هر کسی که به دنبال محصولات خاصی باشد تا در طرح طراحی موجود خانه خود قرار گیرد بسیار مفید باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تماس های مشاوره، صفحه پرسش و پاسخ مشاوره ما را بخوانید. اگر آماده رزرو تماس هستید، می توانید این کار را در Calendly انجام دهید. در حال حاضر چند افتتاحیه در ماه آوریل موجود است و ما به زودی تاریخ های ماه می را باز خواهیم کرد — با ما همراه باشید!