3 محصولی که امتحان کردم و دوست نداشتم

نظرات محصولات زیبایی: 3 محصولی که امتحان کردم و دوست نداشتم |  شوخ طبعی و لذت
عکس حمام توسط Colleen Eversman در 2ndtruth Photography

موضوع ما در ماه فوریه در Wit & Delight فقط بر روی آنچه دوست دارید تمرکز می کند. در حالی که چیزهایی که دوست داریم قدرت زیادی دارند، من فکر می‌کنم فکر کردن در مورد چیزهایی که ما می‌کنیم می‌تواند به همان اندازه بصیر باشد. نکن عشق.

امروز سه بررسی محصولات زیبایی را به اشتراک می گذارم. اینها محصولاتی هستند که من برای امتحان کردن آنها هیجان زده بودم که در نهایت مطابق با تبلیغات تبلیغاتی نبودند.

برای هر کسی که قصد خرید در این عرصه را دارد، فکر کردم ممکن است مفید باشد که تجربه شخصی خود را با این محصولات به اشتراک بگذارم. با توجه به آنچه گفته شد، لطفاً به یاد داشته باشید که این یک نظر است و این نوع محصولات هرگز یک اندازه نیستند. ممکن است تجربه متفاوتی با آن‌ها داشته باشید، اما امیدوارم این بررسی‌های محصولات زیبایی برایتان جالب باشد که در هر صورت بخوانید.

PS اگر این پست را دوست دارید، ممکن است از خواندن آن نیز لذت ببرید این یکی روی سه محصول گران قیمتی که خریدم که ارزشش را نداشتند.

1. خط لب REFY Lip Sculpt

قیمت: 26 دلار

وقتی این محصول را گرفتم: دسامبر 2023

انتظارات: من به دنبال یک خط لب بلند با رنگ برهنه بودم. من در مورد این مورد در TikTok شنیدم و به نظر می رسید فقط محصولی است که می خواستم.

چیزی که من را ناامید کرد: من در ابتدا این محصول را دوست داشتم، اما پس از چندین بار استفاده، خط لب شروع به از بین رفتن کرد. به نظر می رسد این مشکل در بسته بندی باشد – به نظر می رسد نحوه بسته شدن درب روی خط لب باعث شکستن و خرد شدن محصول می شود. من هنوز هم گاهی اوقات از آن استفاده می کنم زیرا رنگ را دوست دارم، اما فرآیند استفاده اغلب با شکست مواجه می شود زیرا نوک محصول دیگر آنطور که باید شکل نمی گیرد.

2. StackedSkincare Microneedling Tool

قیمت: 89 دلار

وقتی این محصول را گرفتم: آگوست 2019

انتظارات: من امیدوار بودم که این محصول رنگ و بافت پوست را با سهولت استفاده در خانه ارائه دهد.

چیزی که من را ناامید کرد: من از این ابزار میکرونیدلینگ درست قبل از استفاده از محصولات مرطوب کننده استفاده می کنم. من کمترین پیشرفت را در رنگ و بافت پوستم دیدم و در ابتدا این محصول را دوست داشتم. با این حال، وقتی سوزن‌ها کدر شدند، متوجه شدم که می‌توانند پوست را پاره کنند و به آرامی آن را سوراخ کنند. در حالی که می‌توانید سر غلتکی را جایگزین کنید (چیزی که برند توصیه می‌کند)، من احساس راحتی نکردم که با استفاده بیشتر به پوستم آسیب بزنم.

من از آن زمان با متخصص پوست خود در این مورد صحبت کردم و نظر او این است که این ابزار خوبی برای استفاده در خانه نیست، زیرا در صورت استفاده نادرست می توانید خطر آسیب رساندن به پوست خود را داشته باشید. اکنون ترجیح می دهم میکرونیدلینگ را به صورت حرفه ای انجام دهم. من مطمئن هستم که میکرونیدلینگ در خانه برای برخی افراد خوب عمل می کند، اما با گذشت زمان متوجه شدم که شخصاً برای من مناسب نیست.

3. RMS Beauty Wild With Desire Lipstick

قیمت: 30 دلار

وقتی این محصول را گرفتم: 2018 (این به من هدیه داده شد.)

انتظارات: من هیجان زده بودم که یک رژ لب تمیز جدید را امتحان کنم که امیدوارم روی لب هایم آبرسانی کند.

چیزی که من را ناامید کرد: من رژ لب های زیادی را امتحان کرده ام که به دلیل رنگ آن ها را دوست دارم اما در نهایت به دلیل خشک شدن بیش از حد آن ها را نمی پوشم. این رژ لب به طور خاص است بسیار خشك كردن. برای من استفاده از آن سخت است و پوشیدن به تنهایی ناراحت کننده است. من گهگاهی استفاده کرده ام چون رنگش را دوست دارم، اما باید آن را با برس بزنم و یک براق کننده لب آبرسان روی آن بپوشانم.

توجه سردبیر: این مقاله حاوی پیوندهای وابسته است. Wit & Delight از پیوندهای وابسته به عنوان منبع درآمد برای تأمین مالی عملیات کسب و کار استفاده می کند و کمتر به محتوای مارک دار وابسته است. Wit & Delight پشت همه توصیه های محصول است. هنوز درباره این پیوندها یا فرآیند ما سؤالی دارید؟ در صورت تمایل به ما ایمیل بزنید.