3 چیزی که بیشتر از همه در مورد آن دوست دارم

من همیشه از تنظیمات فیلم ها الهام گرفته ام. من فکر می کنم طراحی این ویلای ایتالیایی – صحنه فیلم مرا به نام خود صدا کن-خاص است.

قبلاً به طور خلاصه در مورد عشقم به این خانه نوشته ام. اخیراً دوباره به فید من برخورد کرد و می خواستم بیشتر در مورد اینکه چرا این طرح را خیلی دوست دارم به اشتراک بگذارم. این خانه ممکن است الهام‌بخش‌ترین خانه‌ای باشد که تا به حال دیده‌ام – به همین دلیل است که در طول سال‌ها همچنان مرا مجذوب خود کرده است.

1. طراحی معمولی و کاربردی آشپزخانه

آشپزخانه های فوق العاده کاربردی همیشه بیشتر از آشپزخانه هایی با استایل عالی برای من الهام بخش بوده است. چیزی در مورد ماهیت سودمند این آشپزخانه مستقیماً با قلب من صحبت می کند. من عاشق قابلمه‌ها و تابه‌های آویزان هستم و همه چیزهایی که آدم می‌تواند به راحتی آنها را بگیرد. پرده طرح‌دار زیر سینک نیز حسی ظریف و در عین حال معمولی به فضا می‌بخشد.

2. طراحی بزرگ مناطق زندگی

در حالی که من عاشق طراحی آشپزخانه هستم، اما منعکس کننده ماهیت بزرگ انواع خانه های سنتی و بزرگی نیست که در این دوره ساخته شده اند، زمانی که خانه ها برای اهداف مختلف استفاده می شدند. یکی از اتاق هایی که این سبک معماری بزرگ در آن بیشتر قابل توجه است، سالن خانه است (تصویر زیر).

این روزها برای بسیاری از خانواده ها لزوماً عملی نیست که چنین اتاق نشیمن بزرگ و آراسته ای داشته باشند. با این حال چیزی بسیار دوست داشتنی در ایده یک فضای رسمی وجود دارد که هنوز هم شما را به استراحت در تمام طول روز، گوش دادن به موسیقی، خواندن و نوشیدن چای دعوت می کند. مبلمان و قطعات دکور این فضا نیز در نوع خود خاص هستند که من را به نکته بعدی هدایت می کند.

3. کیفیت “عدم تطابق” طراحی کلی ویلا

این کیفیت “ناهمخوان” مشخصه هر یک از شیک ترین افرادی است که من می شناسم. همه چیز در خانه آنها در طول زمان جمع آوری شده است و هیچ چیز کاملاً مطابقت ندارد. به عنوان یک جمع، قطعات موجود در خانه آنها نشان دهنده شخصیت آنها و داستان خانواده آنها است. با این حال، این نوع متفاوتی از داستان است – داستانی که بدون کلام روایت می شود، اما در عوض با اشیایی که آنها انتخاب کرده اند خود را احاطه کنند.

این نوع ناهماهنگی و کیفیت شخصی در سراسر طراحی مشهود است مرا با نام خود صدا کن خانه در سالن، ترکیبی از مبلمان چوبی روستایی، یک لامپ طلایی براق، صندلی‌های سبز کلیوی جسور، و مجموعه‌ای از عناصر طراحی دیگر وجود دارد. طبیعت آرام مبلمان که در پس زمینه ویژگی های معماری پرآذین قرار گرفته است، تعادل مناسبی را به ارمغان می آورد. شما اغلب این نوع ویژگی‌های طراحی آراسته و غیررسمی را در کنار هم نمی‌بینید و فکر می‌کنم آنها چنین ترکیب فوق‌العاده‌ای را ایجاد می‌کنند.

برای جزئیات بیشتر در مورد این خانه و چگونگی طراحی آن، مقاله اصلی را بخوانید خلاصه معماری.

اگر این مقاله را دوست داشتید، این پست های بعدی را بخوانید:

5 چیز در مورد این کلبه سوئدی جذاب
3 چیزی که در مورد این طراحی آشپزخانه و انباری رنگارنگ دوست دارم
3 چیزی که در مورد این آپارتمان گرم و جذاب لندن دوست دارم