3 چیزی که در مورد این خانه دوست دارم

عکس های این خانه در ثانیه ای که آنها را دیدم نظرم را جلب کرد. گرما در این خانه وجود دارد که باعث می شود واقعاً احساس شود. وقتی بیشتر در مورد تاریخ خانه و صاحبان سابق آن – نویسنده پاتریک لی فرمور و عکاس جوآن آیرس مونسل – مطالعه کردم، حتی بیشتر مجذوب شدم.

این خانه در کتابی که اخیراً منتشر شده است نشان داده شده است Haute Bohemians: یونان توسط میگل فلورس-ویانا، گزیده ای از آن به اشتراک گذاشته شد خانه و باغ. این زوج خانه خود را به موزه بناکی ترک کردند، موزه ای که اکنون گشت و گذار در این خانه را برای عموم ارائه می دهد.

این سه چیزی است که من در مورد خانه جوآن و پاتریک لی فرمور در یونان بیشتر دوست دارم…

1. پالت رنگی ساده و در عین حال گرم

پالت رنگ بیشتر از رنگ های سفید، کرم، آبی و قرمز تشکیل شده است. پالت بسیار ساده است، اما احساس سردی یا بدون زندگی نمی کند. استفاده از مواد طبیعی به ویژه گرمای زیادی را به خانه می بخشد – سقف های چوبی، کفپوش های سنگی با بافت غنی، و مبلمان چوبی آنتیک. این ترکیبی از طرح رنگی جدا شده و مواد طبیعی چیزی است که هر کسی می تواند به عنوان الهام بخش برای خانه خود استفاده کند.

2. طراحی کتابخانه اتاق نشیمن

کتابخانه اتاق نشیمن (نشان داده شده در بالا) اتاقی در این خانه است که بیشتر از همه برای من متمایز است. این فضا مجموعه گسترده کتاب های پاتریک و جوآن را در خود جای داده است که به طور متفکرانه نه به عنوان یک فکر بعدی بلکه به عنوان عنصر اصلی طراحی نمایش داده می شود. مبل توکار گسترده به عنوان یک نقطه کانونی زیبا عمل می کند و محل تجمع عملکردی برای بازدید از مهمانان. از اثاثیه گرفته تا قطعات برجسته گرفته تا بافت سقف، همه چیز در این فضا جزئی از طراحی کلی به نظر می رسد.

3. چگونه تنظیمات بر طراحی تأثیر می گذارد

چیزی که می تواند خاص ترین بخش این خانه باشد، نحوه ادغام محیط اطراف آن در طراحی داخلی است. این خانه در پای کوه تایگتوس قرار دارد و مشرف به خلیج مسنی است. هر اتاق دارای پنجره های بزرگ و چیدمانی است که بیشترین استفاده را از مناظر دارد. این نوع توجه به چیدمان و جریان یکی از راه‌هایی است که می‌توان فضای بیرون را واقعاً متفکرانه وارد کرد. طراحی این خانه موقعیت مکانی خود را ارج می نهد و به همین دلیل هر اتاق مانند یک فرار احساس می شود.

برای جزئیات بیشتر در مورد این خانه، مقاله را بخوانید خانه و باغ یا کتاب جدید را خریداری کنید Haute Bohemians: یونان توسط میگل فلورس-ویانا.

اگر این مقاله را دوست داشتید، این پست های بعدی را بخوانید:

3 چیزی که در مورد این طراحی آشپزخانه و انباری رنگارنگ دوست دارم
5 چیز در مورد این کلبه سوئدی جذاب
3 چیزی که در مورد این آپارتمان گرم و جذاب لندن دوست دارم
3 دلیل که چرا این ویلا ایتالیایی خانه رویایی من است