7 روش غیرمنتظره برای اضافه کردن آن به خانه

یادداشت سردبیر: ما این پست را که در ابتدا در ماه مه 2021 منتشر شد، به اشتراک می گذاریم تا الهام بخش هر کسی باشد که به اضافه کردن کاغذ دیواری به خانه خود فکر می کند. در زیر هفت ایده غیرمنتظره کاغذ دیواری را می بینید که باید در فرآیند طراحی خود در نظر بگیرید.


به عنوان کسی که از به‌روزرسانی طراحی خانه من لذت می‌برد (و برای یک طراح دقیق و با استعداد کار می‌کند)، کاغذدیواری درست در کوچه من است. اما به عنوان کسی که در اجاره زندگی می کند؟ کاغذ دیواری دقیقاً در کارت ها نیست.

و با این حال، علیرغم حقایق سخت و سردی که در قرارداد اجاره من ذکر شده است، من همچنان مشتاق نصب کاغذ دیواری خودم هستم. نسخه طرح دار جسورانه برای القای زندگی به دیوارهای حمام من؟ من خواب آن را می بینم. کاغذ دیواری در راهرو ورودی برای خوشامدگویی به کسی که از در ورودی عبور می کند؟ جادوی ناب کاغذ دیواری در اتاق خواب؟ من این کار را با ضربان قلب انجام می دهم.

من اینترنت و گوشه های تخیلم را جستجو کردم تا راه های غیرمنتظره ای برای افزودن زیبایی کاغذ دیواری به خانه پیدا کنم.

برای هر روح دوستدار کاغذ دیواری دیگری، خواه این امکان را داشته باشید که آن را روی دیوار خود نصب کنید یا نه، در زیر نتایج جستجوی خود را به اشتراک می گذارم. برای سواری همراه بیا.

1. کاغذ دیواری را به یک قاب اضافه کنید.

6 روش غیرمنتظره برای افزودن کاغذ دیواری به خانه |  شوخ طبعی و لذت
عکس از Ngoc Minh Ngo برای House Beautiful

من عاشق روشی هستم که این استفاده از کاغذ دیواری بدون نیاز به نگرانی در مورد مرحله حذف مخوف، تاثیرگذار است. کاغذدیواری دلخواه خود را برای خود تهیه کنید یا به سادگی یک نمونه بخرید، آن را در یک قاب قرار دهید و BAM – شما یک اثر هنری تازه و چشم نواز برای خانه خود دارید.

2. آن را به کابینت داروهای خود اضافه کنید.

6 روش غیرمنتظره برای افزودن کاغذ دیواری به خانه |  شوخ طبعی و لذت
عکس آلفا اسموت برای یک فنجان جو

کارولین دونوفریو از جام جو کاغذ دیواری قابل جابجایی را در پشت کابینت داروی او نصب کرد و نوشت: “کابینت دارو را با کاغذ دیواری قابل جابجایی پلنگ پوشاندم، که هدف دوگانه پنهان کردن لکه های زنگ زدگی ناخوشایند را دارد و هر زمان که صورتم را می شوم خوشحالم کند.” اکنون این یک هک کاربردی و شیک است که می‌توانیم پشت سر بگذاریم.

3. کاغذ دیواری سقف.

اگر شما انجام دادن این امکان را دارید که کاغذ دیواری را به دیوارهای خود اضافه کنید، آن را تا سقف نیز گسترش دهید. کل اتاق را با کاغذ دیواری بپوشانید و فضایی را ایجاد خواهید کرد که بسیار صمیمی و دنج است. کیت این کار را در فضای اداری آبی خانه آنها انجام داد و نتیجه لذت بخش است.

4. کاغذ دیواری را داخل قفسه کتاب قرار دهید.

6 روش غیرمنتظره برای افزودن کاغذ دیواری به خانه |  شوخ طبعی و لذت
عکس مایکل جی لی در عناصر سبک

افزودن کاغذ دیواری به نزدیک‌ترین واحد قفسه‌بندی شما می‌تواند حیات بیشتری را به بازی طراحی قفسه‌تان القا کند و تحولی واقعی ایجاد کند.

5. با نصب خود خلاق باشید.

بارها و بارها گفته‌ایم، اما وقتی نوبت به سبک طراحی شخصی شما می‌رسد، در نهایت هیچ قانونی وجود ندارد. این یکی از دلایلی است که ما مدینا گریلو وبلاگ نویس مستقر در لندن را دوست داریم طرح های گریلو– نبوغ و کنجکاوی او در تغییر خانه اش با پروژه های منحصر به فرد DIY. مدینه کاغذ دیواری عکس بالا را تا نیمه دیوار نصب کرد و جلوه ای بصری شبیه نرده صندلی ایجاد کرد، در حالی که با انصراف از نصب آن در کل دیوار، صدها دلار در این فرآیند صرفه جویی کرد.

6. کاغذ دیواری را داخل کشوهای خود نصب کنید.

هر بار که یک تی شرت یا یک جفت جوراب به دست می آورید کمی هوای تازه می خواهید؟ ادامه دهید، کشوهای کمد را با الگوی انتخابی خود درست کنید.

7. نسخه DIY خود را ایجاد کنید.

مگی لاماک، نویسنده Wit & Delight، ما را با کارهای خلاقانه خود شگفت زده کرد. در حالی که این احتمالاً برای اکثر اجاره‌کنندگان بهترین گزینه نخواهد بود، برای کسانی که کمی انعطاف‌پذیری بیشتری در انتخاب دکوراسیون خود دارند، این یک راه عالی و مقرون به صرفه برای افزودن شخصیت به دیوارهای شما است.