7 قطعه دکور مورد علاقه در خانه ما در حال حاضر

از بین تمام وسایل دکوری خانه من، اینها هستند که در حال حاضر بیشترین لذت را برای من ایجاد می کنند. برخی از دکورهای مورد علاقه من چیزهایی هستند که برای سالها داشته ام و برخی دیگر به تازگی اضافه شده اند، اما آنها همه آن “چیزی” اضافی را به خانه خود اضافه کنید.

در این لیست، ترکیبی از چیزهای جدید و قدیمی وجود دارد. از قطعات و اقلام دست ساز که از یک خرده فروش بزرگتر خریداری شده است. من می‌خواستم مجموعه‌ای از قطعات دکور مورد علاقه‌ام را به اشتراک بگذارم تا نشان دهم چگونه چیزهایی که بیشتر دوست داریم به تأثیر طراحی خانه ما به عنوان یک کل می‌افزایند.

اینها هفت مورد از دکورهای مورد علاقه من در حال حاضر در خانه ما هستند…

1. لحاف گلدار استیل واتر مدرسه (هدیه)

199 تا 279 دلار

این لحاف (در بالای این پست نشان داده شده است) من را بسیار خوشحال می کند. عشق در نگاه اول بود. من آن را در اتاق خانواده ما نمایش داده ام (و اغلب استفاده می شود!) در یک نقطه بسیار قابل مشاهده که درست هنگام ورود به درب ورودی می بینید. من دوست دارم که به خوبی با طرح سبز و قرمز اتاق بازی کند، در حالی که یک ماهیت گرافیکی تند را نیز اضافه می کند که یک عنصر لایه بندی مهم برای فضا است.

2. پارچ سرامیکی جینی سیمز

400 دلار

جینی یک هنرمند محلی است که مدت‌هاست او را تحسین می‌کردم. من عشق تمام قطعات او من این پارچ را در آشپزخانه خود به نمایش گذاشته ام. این فضا شخصیت زیادی به فضا می بخشد و به عنوان یک مرکز کاربردی برای میز در مهمانی های شام عمل می کند. هر کی میزبانی می کنم در موردش می پرسند.

فروش آنلاین بعدی استودیو جینی در روز جمعه 3 مارس خواهد بود اگر شما علاقه مند به خرید یکی از قطعات او برای خود هستید!

3. CruelMountain در Etsy Raffia Scalloped Lampshade

عکس مایکل جی اسپیر

160 دلار

من این آباژور دلمه‌دار را چند سال پیش خریدم، قبل از اینکه طرح‌های دلمه‌دار بسیار محبوب شوند. در طول سال ها در فضاهای مختلف خانه ما زندگی می کند. در حال حاضر من آن را در اتاق خواب اصلی خود دارم و دوست دارم که در پس زمینه کاغذ دیواری چگونه به نظر می رسد. این یک قطعه شخصیت و هوی و هوس را به هر کجا که می رود به ارمغان می آورد.

4. صفحه نمایش داخلی (هدیه)

499 دلار +

من هم سبک و هم کارایی این قطعه را دوست دارم. من عاشق ارتفاعی هستم که برای هر اتاقی به ارمغان می آورد و فکر می کنم الگوی راه راه قرمز و سفید برای همیشه کلاسیک است. در هر فضایی که باشد تاثیر زیادی می گذارد و جابجایی آن در مناطق مختلف خانه بسیار آسان است. اگر علاقه مند به خرید آن برای خانه خود هستید، می توانید پارچه مورد نظر خود را انتخاب کنید—گزینه های زیادی وجود دارد!

5. سوخاری عتیقه سرو قو – خریداری شده از Chairish

7 دکور مورد علاقه در خانه ما در حال حاضر |  شوخ طبعی و لذت

قیمت ها متفاوت است

بعد از اینکه دیدم لیلا گوهر عکس یکی از آن ها را در اینستاگرام به اشتراک می گذارد، الهام گرفتم که یک ماهی قوری بخرم. اولین موردم را در Goodwill پیدا کردم. متأسفانه خراب شد، این دومی را از چایریش خریدم. بیشتر سال، من آن را به عنوان یک دکور در آشپزخانه به نمایش می گذارم، اگرچه به عنوان یک قطعه اصلی در یک مهمانی شام سوپ و به عنوان سطل یخ در یک شام در فضای باز با دوستان استفاده شده است.

6. میز قهوه لولو و جورجیا کرک (هدیه)

7 دکور مورد علاقه در خانه ما در حال حاضر |  شوخ طبعی و لذت

998 دلار

این میز قهوه اضافه شده نسبتا جدیدی به خانه ما است. این از بلوط جامد ساخته شده است و من دوست دارم که چقدر پایین است. من متوجه می شوم که گاهی اوقات وقتی میزهای قهوه از سطح زمین بالاتر هستند، با خط دید تا مبل رقابت می کنند. فکر می‌کنم ارتفاع کم آن را به مکانی واقعاً عالی برای نمایش چیزها تبدیل می‌کند، که پس از ورود آن زمان را برای انجام آن تلف نکردم.

در ابتدا، من قصد داشتم این میز قهوه را در زیرزمین قرار دهم و احتمالاً هنوز هم خواهم گذاشت، اگرچه در حال حاضر در دفتر من در طبقه بالا طراحی شده است. من تمایل دارم که صندلی های موزیکال را با اکثر قطعات دکور در خانه خود بزنم!

7. FabricSG در Etsy دستمال کاغذی Scalloped Stripe

+ 22 دلار

اگرچه ممکن است اینها از نظر فنی در دسته دکور قرار نگیرند، اما محصولات خانگی زیبایی هستند که من به طور منظم از آنها استفاده می کنم، بنابراین می خواستم آنها را در این لیست قرار دهم. آنها هم کاربردی و هم زیبا هستند و همیشه از گذاشتن آنها در شام خوشحالم. من می خواهم چند رنگ دیگر بخرم تا با هم ترکیب شوند!

توجه سردبیر: این مقاله حاوی پیوندهای وابسته است. Wit & Delight از پیوندهای وابسته به عنوان منبع درآمد برای تأمین مالی عملیات کسب و کار استفاده می کند و کمتر به محتوای مارک دار وابسته است. Wit & Delight پشت همه توصیه های محصول است. هنوز درباره این پیوندها یا فرآیند ما سؤالی دارید؟ در صورت تمایل به ما ایمیل بزنید.