8 محصول زیبایی که من سالهاست از آنها استفاده می کنم

8 محصول زیبایی بنیادی که من سالهاست از آنها استفاده می کنم |  عقل و لذت

موضوع ماه آگوست ما در Wit & Delight همه چیز در مورد بازگشت به اصول اولیه است. همانطور که تیم ما ایده های داستانی را که در طول ماه به اشتراک می گذاشتیم ، طوفان مغزی می کرد ، ما تصمیم گرفتیم که لیستی از محصولات آزمایش شده و واقعی را که برای آنها ادامه داده ام ، جمع آوری کنم. سال هابه در حالی که بسیاری از اقلام محبوب وجود دارد که من در طول زمان آزمایش کرده ام ، لیستی از مواردی که من سالها بعد بارها و بارها خریداری کرده ام بسیار کوچکتر است.

این پست درباره چیزهایی است که زندگی من را آسان تر می کند ، لیست کوتاهی از اصول اولیه مراقبت از پوست و آرایش که من همچنان مرتب می کنم و واقعاً برای من کار می کند.

موارد زیر را مرور کنید ، و نکات من در مورد اینکه چرا من هر کدام را دوست دارم ، و لطفاً اگر سوالی دارید در نظرات به من اطلاع دهید! و مانند همیشه ، لطفاً به خاطر داشته باشید که هر یک از نیازهای فردی ما برای مراقبت از پوست متفاوت خواهد بود ، بنابراین اگر به دنبال بینش بیشتری در مورد آنچه برای شما مفید است هستید ، با یک متخصص پوست یا متخصص زیبایی مشورت کنید.

8 محصول زیبایی بنیادی که من سالهاست از آنها استفاده می کنم |  عقل و لذت
تصویر از طریق فولین

کرم دور چشم فولین: شرکت + روشن

36 دلار

من در این سالها از کرم های دور چشم زیادی استفاده کردم. در بسیاری از موارد ، من احساس می کردم کسانی که سعی می کردم هیچ کاری انجام نمی دهند ، تا زمانی که این مورد را از Follain پیدا کردم. احساس می کنم بعد از استفاده از آن فوراً بیدارتر به نظر می رسم و بسیار مرطوب کننده به نظر می رسد.

8 محصول آرایشی بنیادی که من سالهاست از آنها استفاده می کنم |  عقل و لذت
تصویر از طریق Dermstore

EltaMD Broad Spectrum SPF 40

33 دلار

این ضد آفتاب زمستانی من است ، سالهاست که آن را خریداری می کنم. من از آن برای ظاهر مات تر استفاده می کنم و احساس می کنم کار سه محصول را در یک کار می کند. وقتی پوست من در سالم ترین حالت است ، به پوششی بسیار بیشتر از این نیاز ندارم.

تصویر از طریق آمازون

پاک کننده پوست لایه بردار نئو پاکسازی کننده

38 دلار

متخصص پوست من به من گفته است که جلوگیری از پیری زودرس پوست بیش از هر چیز به معنای لایه برداری است. پس از سالها آزمایش محصولات مختلف مراقبت از پوست ، این پاک کننده لایه بردار در بهبود بافت و افزایش درخشندگی تغییر ایجاد کرد. اسید گلیکولیک کمک می کند تا لایه فوقانی پوست کدر از بین برود و ظاهری صاف و درخشان داشته باشید. من سالهاست که این محصول را بارها و بارها خریدم.

8 محصول آرایشی بنیادی که من سالهاست از آنها استفاده می کنم |  عقل و لذت
تصویر از طریق فولین

ماسک سم زدایی دوگانه Follain: Purify + Resurface

34 دلار

این تنها ماسکی است که همیشه به آن برمی گردم. وقتی آن را می پوشم همیشه احساس آرامش و سرما می کنم و پوست من بعد از استفاده بسیار تمیز و سفت می شود (به طرز خوبی!). به عنوان یک امتیاز اضافی ، این بو واقعا طراوت بخش است. من هفته ای یکبار از آن استفاده می کنم و هرگز نمی خواهم آن را قطع کنم!

ریمل مژه ILIA Limitless

28 دلار

به لطف این ریمل ، فر مژه ام را کنار گذاشتم. این موردی است که بارها و بارها به آن باز می گردم. من به خصوص فرمول سبک آن را دوست دارم و اینکه برس چگونه مژه های من را بلند کرده و بلند می کند بدون اینکه هیچ توده ای پشت سر بگذارم. یک نکته که باید در نظر بگیرید: کمی خونریزی می کند ، بنابراین اگر چشمانتان پر از آب است ، ممکن است برای شما مناسب نباشد!

تصویر از طریق Dermstore

سرم Ferulic SkinCeuticals CE

166 دلار

من تعدادی از محصولات ویتامین C را امتحان کرده ام ، برخی از آنها کاملاً صفر هستند. این سرم از SkinCeuticals انتخاب شماره یک من است. اگر قصد دارید یک محصول را برای افزایش روشنایی کلی پوست خود خریداری کنید ، این جایی است که می توانید جلوه گر شوید. مطمئناً قیمت بالاتری دارد ، بنابراین اگر می خواهید قبل از شروع آزمایش ، آن را آزمایش کنید ، از متخصص پوست خود بپرسید که آیا می تواند نمونه ای ارائه دهد!

تصویر از طریق Sephora

سرخ شدن NARS در ارگاسم رنگی

30 دلار

من سالها (و سالها) از رژگونه NARS در ارگاسم رنگی استفاده می کردم. من در حال حاضر از فرمول مایع استفاده می کنم و در تجربه من ، این محصول یک رویا برای ارائه ظاهری سرخ شده است. من بلافاصله پس از استفاده از آن بیدار و “سالم” به نظر می رسم و قوام آن فقط در پوست شما ذوب می شود و بی عیب و نقص مخلوط می شود. گاهی اوقات کثیف است بنابراین مطمئن شوید که درپوش را محکم ببندید!

تصویر از طریق Dermstore

مجتمع تجدید مانع EltaMD

53 دلار

این محصول یک مرطوب کننده ظریف (اما هنوز بسیار م effectiveثر) است. آنقدر سبک است که زیر آرایش استفاده شود در حالی که هنوز به اندازه کافی مرطوب کننده هستید تا اثرات آن را در طول روز احساس کنید. منم شب استفاده میکنم! همراه با پاک کننده و سرم بالا ، من روال اولیه روزانه مراقبت از پوست را پوشش داده ام.

یادداشت ویراستار: این مقاله شامل پیوندهای وابسته است. Wit & Delight از پیوندهای وابسته به عنوان منبع درآمد برای تأمین هزینه های فعالیت های تجاری و وابستگی کمتر به محتوای مارک دار استفاده می کند. Wit & Delight پشت همه توصیه های محصول است. هنوز در مورد این پیوندها یا روند ما س questionsالی دارید؟ با خیال راحت به ما ایمیل بزنید.