8 کتاب طراحی داخلی که الهام بخش من هستند

برخی می گویند چاپ مرده است. من از باور کردن آن سر باز می زنم! من انواع کتابها را جمع آوری می کنم اما همیشه برای کتابهای میز قهوه زیبا که انواع آب نبات چشم را ارائه می دهند ، در بودجه من جا بگذارید. با مشاغل تمام وقتم که وقف بسیاری از اتفاقاتی است که در این خانه می افتد ، مجموعه کتابهای طراحی من-به ویژه کتابهای طراحی داخلی-شروع به جمع آوری کتابهای آشپزی من کرده است.

این لیست زیر مواردی است که من بیشتر در طول بازسازی آشپزخانه خود مرور کرده ام. این کتابها به من نمی گویند چه کار کنم تکثیر؛ آنها بیشتر در مورد چگونگی تقویت چشم شخصی شما برای طراحی هستند. طراح آماتور بودن این است که در معرض ایده های جدید قرار بگیرید ، سپس با ایده هایی که طنین انداز شده اند آزمایش کنید ، و این کتاب ها به شما در انجام این کار کمک می کند.

شما می توانید کتابهای طراحی اولیه ما را در اینجا پیدا کنید. از زمان انتشار آن پست در سال گذشته ، لیست مکانهایی که من از آنها الهام گرفته ام همچنان در حال افزایش است ، بنابراین فکر کردم زمان آن رسیده است که دور دوم را به اشتراک بگذارم!

تصویر از طریق Target

نور طلایی

توسط امی کهو و تاد نیکی

خویشتن داری تیم در فضای داخلی Nickey Kehoe باعث می شود فضاهایی که طراحی می کنند بدون زحمت به نظر برسد ، که انجام آن بسیار سخت است. من عاشق این هستم که چگونه آنها سبک های مختلف را با قصد ترکیب می کنند. این یکی از کتابهای مورد علاقه من در مجموعه من است.

8 کتاب طراحی که الهام بخش من هستند |  عقل و لذت
تصویر از طریق Target

طراحان انگلیسی در خانه

نویسنده: جنی رز اینس

اول ، تنوع ارائه شده در این کتاب باور نکردنی است – هر طراح برجسته سبک خاص خود را دارد. آنچه من در این کتاب دوست دارم پرسش و پاسخ با هر صاحب خانه/طراح است. آنها به شما کمک می کنند واقعا درک کنید که چگونه زندگی می کنند و چگونه طراحی می کنند. من همیشه در این فکر هستم که طراحان با استعداد چه سبک ها و قطعاتی را برای خانه خود انتخاب می کنند. این کتاب به شما یک نگاه اجمالی به این موضوع می دهد و ممکن است پاسخ ها شما را شگفت زده کند!

تصویر از طریق Target

بیش از یک خانه: در خانه با گردآورندگان و خالقان

توسط الکس ایگل

این کتاب شامل خانه های گردآورندگان و سازندگان مشتاق است. این در مورد پرورش شخصیت است و همانطور که می خوانید ، اخلاق هر فرد را از نزدیک می شناسید. این کتاب برای ما که واقعاً به افراد خلاق علاقه داریم بسیار عالی است. فراتر از فضای داخلی است و بیشتر مربوط به شخصیت هر خانه است.

8 کتاب طراحی که الهام بخش من هستند |  عقل و لذت
تصویر از طریق Target

پرتره های فضای داخلی

توسط اکسل ورووردت

من این کتاب را خریداری کردم تا به من کمک کند آشپزخانه ما در قرون وسطایی را با عناصر سنتی تر در خانه خود متعادل کنم. آثار نویسنده خطوط معماری زیبا و مصالح طبیعی را متعادل می کند. در صفحات آن ، همه چیز را از یک کلبه انگلیسی تا یک انبار نیمه قرن تا یک واحه ژاپنی پیدا خواهید کرد و محدودیت نویسنده را در هر طراحی مشاهده خواهید کرد.

دیسکو یونانی

توسط لوک ادوارد هال

لوک استاد رنگ غیر منتظره است. جسارت او به گونه ای ظاهر می شود که فقط در حالی که کاملاً جذابیت زندگی در حومه انگلیس را در بر می گیرد ، بر تن می کند. برای کارهای هنری ، طرح های او و دیدن جهان به گونه ای دیگر به سراغ آثار او بروید. تنها بخش کوچکی از کتاب به فضای داخلی اختصاص داده شده است ، اما تمام آن مطالعه ای در زمینه زیبایی شناسی شخصی و تسلط بر رنگ است.

تصویر از طریق Target

جنگل: تزئین وحشی

توسط جاستینا بلکنی

من این کتاب را در پست اخیر توصیه کردم ، و به دلایل خوب آن را دوباره در اینجا قرار می دهم! حساسیت طراحی بازیگوشانه جاستینا برای حواس مفید است و خواندن این کتاب لذت بخش به شما کمک می کند تا یاد بگیرید چگونه زیبایی مشابهی را به خانه خود بیاورید. غوطه ور شدن در این کتاب برای طراحان مبتدی و با تجربه یکسان است!

8 کتاب طراحی که الهام بخش من هستند |  عقل و لذت
تصویر از طریق Target

جزوه طراحی داخلی

نویسنده: فریدا رامستد

این کتاب به من در تصمیم گیری های عجیب و غریبی که باید در دکوراسیون منزل خود داشته باشم کمک کرده است ، از مقیاس الگوهای روی کاغذ دیواری گرفته تا نحوه سبک دهی به طبیعت بی جان. این یک منبع عالی برای علاقمندان به طراحی است که همیشه در دست داشته باشند!

تصویر از طریق Target

هر اتاق باید بخواند

توسط بیاتا هیومن

عنوان این کتاب با اخلاق طراحی من بسیار عمیق است. بیاتا یک طراح است که من بارها و بارها برای الهام به آثار او برمی گردم. خواندن این کتاب به دلیل ظرافت درخشان آن در مورد هر جزئیات در طراحی ، مایه خوشحالی است.

یادداشت ویراستار: این مقاله شامل پیوندهای وابسته است. Wit & Delight از پیوندهای وابسته به عنوان منبع درآمد برای تأمین هزینه های فعالیت های تجاری و وابستگی کمتر به محتوای مارک دار استفاده می کند. Wit & Delight پشت همه توصیه های محصول است. هنوز در مورد این پیوندها یا روند ما س questionsالی دارید؟ با خیال راحت به ما ایمیل بزنید.