9 مکان مورد علاقه ما برای یافتن آثار هنری مقرون به صرفه

بیایید در مورد قطعه هنر لاما قاب در اتاق خواب من صحبت کنیم ، آیا؟

محل مناسب آن بر روی دیوار درست روبروی تخت من است ، اولین چیزی که صبح هنگام بیدار شدن از خواب می بینم (و خوش شانس او ​​، اولین چیزی که دوست پسرم نیز می بیند).

وقتی در حال گذراندن اوقات فراغت در راهروهای بخش کالاهای خانگی Target بودم ، متوجه آن شدم ، از خرید آن جلوگیری کردم ، به خانه رفتم ، از تصمیمم پشیمان شدم و برگشتم و انتخاب درست را انجام دادم.

حرف من با این حکایت؟ هنری که به دیوارهای خود آویزان می کنید این است شخصیبه در اصل ، باید هر بار که به آن توجه کردید کمی لذت ببرید. آیا مهم است که این اثر هنری با هر کس دیگری که وارد خانه شما می شود ، طنین انداز شود؟ نه! آیا هنر مستلزم آن است که مستحق املاک عمودی روی دیوارهای خود باشید؟ قطعا نه!

خوانندگان بارها توصیه کرده اند که از کجا منبع تهیه کنند مقرون به صرفه اثر هنری. در پست امروز ، ما پاسخ را به اشتراک می گذاریم ، به راحتی در یک نقطه برای سهولت مرور شما جمع آوری شده است. در زیر برخی از مکانهای مورد علاقه ما برای خرید آثار هنری مقرون به صرفه ، و چند روش خلاقانه در جستجوی خود را خواهید یافت.

1. هدف

این چراغ مغازه برای همه چیز از لوازم آرایش گرفته تا وسایل آشپزی گرفته تا لباس نیز مکانی عالی برای تهیه دکوراسیون منزل و به طور خاص ، آثار هنری است. ممکن است مجبور شوید برای قطعه ای که به ویژه مورد توجه شما قرار می گیرد کمی سر و کار داشته باشید ، زیرا آنها گزینه های جذاب زیادی برای انتخاب دارند.

2. جنگل

تصویر از طریق جنگل

هنر هدف نشان داده شده در بالا از Opalhouse طراحی شده با خط جنگل است. برای کارهای هنری بیشتر از جاستینا بلیکنی جنگل ، مستقیماً به منبع در jungalow.com مراجعه کنید. در آنجا قطعات جسورانه از جاستینا و مجموعه ای از هنرمندان برجسته را خواهید یافت.

3. ضرب شده

آیا می خواهید انتخاب آثار هنری خود را سفارشی کنید؟ بیشتر به جادوی minted.com نگاه نکنید. خرید از Minted به شما امکان می دهد اندازه آثار هنری ، نوع قاب ، نوع حصیر و موارد دیگر را سفارشی کنید. قطعه هنری ایده آل شما در نوک انگشتان شماست.

4. کارت تبریک

تصویر از طریق شرکت کاغذ تفنگ

چند ماه پیش در حال مرور گالری قوانین طلایی ، با زیباترین کارت تبریک روبرو شدم که دارای نقاشی انتزاعی از یک فرد در رنگ های صورتی و آبی و زرد بود. فوراً آن را خریدم ، قاب CB2 را برداشتم و در حمام آویزان کردم.

فراموش نکنید که اگر بخواهید تقریباً هر چیزی می تواند تبدیل به اثر هنری شود.

5. فروشگاه چاپ ارس

فروشگاه چاپ ارس یک است عالی مکانی برای انتخاب مجموعه ای از آثار هنری. این فروشگاه فقط چاپ چاپ می کند و فقط از 20 دلار شروع می کند و محدوده اندازه ها از 16 ″ 20 ″ تا 55 ″ x 79 goes ، برای همه نیازهای مختلف شما ، افزایش می یابد.

6. Etsy

تصویر از طریق KateWorum در Etsy

اوه ، اتسی ، گنجینه کالاهایی که همه ما می شناسیم و دوست داریم. برای چاپ آثار هنری منحصر به فرد از سازندگان مستقل در نزدیک و دور به اینجا مراجعه کنید. یکی از مغازه های مورد علاقه ما ، کیت وروم ، تصویرگر مینیاپولیس است.

7. مجلات

در حالی که خواندن های استاندارد براق شما ممکن است بهترین کتابهایی نباشند که منشاء آن هاست ، من می توانم تضمین کنم که نشریات مستقل به تعداد زیاد دارای صفحاتی هستند که شایسته یک نقطه بر روی دیوار شما هستند.

من یک پشته دارم عزیز مجلات در خانه و هر بار که یک قاب خالی دارم که نیاز به پر شدن دارد ، یا یک نقطه روی دیوار که نیاز به شخصیت دارد ، به صفحات آنها سر می زنم و همیشه چیزی برای نمایش پیدا کنید

8. صرفه جویی و فروشگاه های عتیقه

عکسهای چلسی ورث

ما قبلاً آن را گفته ایم و باز هم می گوییم: اگر می خواهید گنجینه های منحصر به فردی برای خانه خود بیابید ، حداقل دست دوم خرید کنید بخش راه برای رفتن است پتینه و شخصیتی که در قطعه ای از یک مغازه عتیقه فروشی پیدا خواهید کرد به سادگی با یک اثر هنری جدید مطابقت ندارد. آثار هنری جدید و قدیمی خود را در خانه خود با هم ترکیب کنید تا ظاهری فوق العاده متمایز داشته باشید.

9. مجموعه Tappan

تصویر از طریق گروه Tappan

Tappan Collective یک بازار هنری است که آثار هنرمندان نوظهور را شامل می شود. در اینجا می توانید چاپ های معاصر ، عکاسی و حتی آثار هنری اصلی را پیدا کنید. در حالی که برخی از هنرها دارای قیمت بالاتری هستند ، تنظیم پارامترها آسان است تا بتوانید در بودجه خود مرور کنید!

یادداشت ویراستار: این مقاله شامل پیوندهای وابسته است. Wit & Delight از پیوندهای وابسته به عنوان منبع درآمد برای تأمین هزینه های فعالیت های تجاری و وابستگی کمتر به محتوای مارک دار استفاده می کند. Wit & Delight پشت همه توصیه های محصول است. هنوز در مورد این پیوندها یا روند ما سوال دارید؟ با خیال راحت به ما ایمیل بزنید.