10 قانون سبک که باید شکسته شوند

قبل از پرداختن به این موضوع ، می خواهم چند مورد را روشن کنم:

  1. شخصی که این داستان را می نویسد ، در حال حاضر یک تی شرت قدیمی ، شلوار جلیقه از جنس پتو و گوشواره های لباس پوشیده است.
  2. او قاطعانه معتقد است که نباید چیزی به عنوان “قانون سبک” وجود داشته باشد.

حالا ، آیا باید شیرجه بزنیم؟

تا زمانی که به خاطر دارم ، ایده هایی در مورد اینکه چگونه یک فرد باید لباس بپوشد در روان من نفوذ کرده است. من نمی دانم چه کسی در ابتدا به من گفت که پوشیدن لباس سفید بعد از روز کارگر در یازده سالگی ممنوع است (؟!) ، اما به یاد دارم که از اینکه من پارچه سفید سفید خریداری کرده ام بسیار ناراحت بودم. لباس نیروی دریایی نور کافه تریای دوران راهنمایی من را نمی بیند. وقتی جوراب های تا زانو را کشیدم و کمربند شلوارک سوفی را جمع کردم ، با خودم فکر کردم “قوانین یک قانون هستند”. مد مد است!

در حالی که با افتخار می گویم سالها بعد در پاییز گرم همان لباس را در مغازه خواربار فروشی پوشیدم (“من واقعاً این کار را انجام می دهم” ، با خودم خیلی جدی فکر کردم) ، سایر قوانین سبک عمیقاً عمیق شده است. مقابله با آن سخت تر است در عصر OOTD های روزانه اینستاگرام و چرخه های روند سرعت بالا ، سخت است که از بسته بندی پیروی نکنید و امیدوار باشید سفارش Depop شما قبل از اینکه چیز بعدی ضربه بزند ، ارسال شود. کمد لباس تا زمانی که با دوستان خود بیرون نروید عالی است و تنها چیزی که باید بپوشید یک کت و شلوار کتانی است.

من به خاطر دارم که بسیار ناراحت بودم که لباس کتانی سفید تابستانی من که در تابستان خریداری شده بود ، نور کافه تریای دوران راهنمایی را نمی دید. وقتی جوراب های تا زانو را کشیدم و کمربند شلوارک سوفی را جمع کردم ، با خودم فکر کردم: “قوانین یک قانون هستند”.

اما مشکل اینجا از شما نیست (خوب ، من) سبک؛ این تصور ناخوشایند است که شما نمی توانید با یک کت و شلوار کتانی رقص کنید. خواننده ، شما می توانید در هر چیزی رقصیدبه بخصوص کتانی

با این وجود ، وقتی نوبت به سبک می رسد ، می دانم که برخی چیزها وجود دارد که هرگز نمی توانم آنها را از یاد ببرم. مانند این امید که نوجوانان باحال در هر کافی شاپی لباس من را تأیید کنند. و چرا به هر حال می خواهم این عادت را ترک کنم؟ در حالی که طعم و مزه فوق العاده شخصی است ، هیچ کس نمی تواند انکار کند که نوجوانان از نظر مد بهتر می دانند.

اما در کنار آن؟ در اینجا ده قانون سبک وجود دارد که باید نقض شوند*:

1. ملحفه مخصوص تابستان است

کتانی برای همیشه است. فقط لایه بندی کنید

2. طلا و نقره با هم ترکیب نمی شوند

هر دو شیک ، هر دو براق. در نهایت ، چه چیزی حتی بهتر می تواند باشد؟ گردنبندها را لایه لایه کنید ، سپس کیفی را با سخت افزار ناسازگار نیز روی آن بیاندازید.

3. نیروی دریایی و مشکی با هم هماهنگ نمی شوند

برای رد این مطلب ، تصویری منحصر به فرد و زیبا را برای تصور به شما ارائه می دهم. یقه یقه اسکی مشکی را زیر لباس چرت دریایی تصویر کنید. متشکرم ، Nell Diamond.

4. همیشه باید هم سن و سال خود را بپوشید

صادقانه بگویم ، حتی پوشیدن سن و سال شما به چه معناست؟ اگر من از مادربزرگم تقلید می کنم ، اینطور باشد. سبک او نمادین است و بله – او فلزات را مخلوط کرد.

5- بعد از روز کارگر نمی توانید لباس سفید بپوشید

ما به لطف سفیدپوستان زمستانی و دایان کیتون راه زیادی را در اینجا طی کرده ایم. با این حال ، لازم به ذکر است که رنگهای کم رنگ شما همیشه کار می کنند.

6. لباس های دنج در خانه بمانند

اگر فرصت دارید ، چرا در هر دقیقه از هر روز تا آنجا که ممکن است راحت نباشید؟ به بازار کشاورزان لباس بپوشید! کفش های کتانی اسکار! شیک هستید یا تنبل؟ هر دو ، در واقع – و هیچ اشکالی در آن وجود ندارد.

7. هرگز زیاد همخوان نباشید

هیچ چیز-مطلقا هیچ چیز-که از رنگ مشکی سر تا پا سردتر به نظر برسد ، وجود ندارد. علاوه بر این ممکن است سر تا پا انگشت قرمز باشد.

8. الگوها نباید در تضاد باشند

به عنوان فردی که در دوران پیش دبستانی فقط لباس های گلدار هانا اندرسسون و جوراب شلواری راه راه می پوشید ، این لباس به شدت توصیه می شود. روشن تر و بلندتر بهتر. دیده می شود.

9. لباس ها نباید تکرار شوند

حتی چه چیزی برای گفتن وجود دارد؟ اگر کار کند ، کار می کند – و همه باید آنقدر خوش شانس باشند که آن را ببینند.

10. تک تک دیگر

منظورم این است که چه کسی در ابتدا این قوانین را ابداع کرده است؟ در حالی که من هرگز از سبک کسی شرمنده نمی شوم ، می گویم که تابلو آنها یک صفحه Pinterest است که هرگز نمی خواهم آن را ورق بزنم ، یک گنجه که هرگز نمی خواهم مرور کنم.

نداشتن قوانین تنها قانونی است که باید از آن پیروی کنید. آنچه می خواهی بپوش! خودتان تصمیم بگیرید. من هم رئیس نیستم

*مگر اینکه خواهر شانزده ساله بهترین دوست من چیز دیگری بگوید. من همه نظرات را برای او پیش فرض می دانم