10 موردی که در ماه سپتامبر توجه ما را به اینترنت جلب کرد

با نزدیک شدن به پایان ماه سپتامبر ، تیم ما به پیوندهایی که طی چند هفته گذشته توجه ما را به خود جلب کرده اند ، نگاه کرد ، از مجموعه پوشاک تخیلی برای بچه های زندگی تا 360 درجه قبل و بعد از تور خانگی که ذهن ما را به بهترین شکل مشغول کرده است. هر ده موردی را که تیم ما توصیه می کند در زیر بیابید.

امیدواریم تا کنون سپتامبر خوشی را سپری کرده باشید و امیدواریم آخر هفته ای لذت بخش نیز داشته باشید.

1 در ابتدای این ماه ، تگزاس قانونی را تصویب کرد که اکثر سقط جنین ها را پس از شش هفته ممنوع می کند – بدون استثنا برای حاملگی های ناشی از تجاوز یا محارم. در اینجا چند راه وجود دارد که می توانید به آنها کمک کنید.

2 Wشما منتظر افشای آشپزخانه کیت هستید (ما منتظر تأیید نهایی هستیم و برای انتشار عکس ها به زودی هیجان زده ایم) ، چرا به این بازسازی آشپزخانه زیبا و آشپزی که اخیراً با آن روبرو شدم ، نگاهی نکنید؟ من عاشق طراحی های شخصی آنها هستم و نحوه استفاده فوق العاده آنها از یک فضای نسبتاً کوچک را دوست دارم.

3 برای بچه های زندگیتان ، ما این مجموعه بچه های تخیلی را که برای تصویرگر و نویسنده کتاب کودکان ، کریستین رابینسون ، برای Target طراحی شده است ، توصیه می کنیم.

4 آیا شما تماشاگر مشتاق مد نشان دادن جایزه هستید؟ این دیدگاه در مورد بهترین ، بدترین و پر زرق و برق ترین ظاهر امی برای شما مناسب است.

5 این فیلم 360 درجه قبل و بعد از فیلم وقتی اولین بار آن را تماشا کردم ذهنم را درگیر کرد. دیوارهای سبز سالن و تزئینات و قفسه های کتاب به تنهایی ارزش تماشای آن را دارد. اگر می خواهید بعد از مشاهده بیشتر بدانید ، فاش شدن فضا را در وبلاگ آنها بررسی کنید.

6 اگر والدین خانگی مفتخر هستید که به دنبال یک یا دو مورد جدید برای بچه خوک خود هستند ، توصیه می کنم این مارک را بررسی کنید! من اخیراً چند کاسه سگ آنها را خریداری کردم تا جایگزین کاسه های قدیمی توله سگ من شوند و ما آنها را تا اینجا دوست داریم.

7 کارولین ، طراح مقیم W&D ، این پادکست عجیب را توصیه می کند داستان های ترسناک واقعی ، میزبانی شده توسط رین ویلسون.

8 گرتا ، تولیدکننده محتوا ، ستایش Frownies را برای آن خوانده است سال ها و در این ماه ، مدیر برند ما ، بریجت ، آنها را نیز امتحان کرد. در بریجت ، “من تازه شروع به استفاده از آنها برای خط چشم و دهان کوچک خود کردم. رفتن به رختخواب با کاغذ سفت روی صورت شما احمقانه به نظر می رسد ، اما من صبح تازه تر و استراحت تر به نظر می رسم. ” احمقانه است یا نه ، یک محصول م productثر یک محصول م effectiveثر است ، بله؟

9 این ماه بعد از چند سال دوری دوباره برای اجاره باند ثبت نام کردم. من فراموش کردم که چگونه می توان سبک ها و طراحانی را امتحان کرد که معمولاً با قیمت کامل روی آنها سرمایه گذاری نمی کنم ، اما هنوز هم دوست دارم یک یا چند بار آنها را بپوشم. (PS Grace Atwood این هفته یک کد را به اشتراک گذاشت اگر تمایل دارید آن را با نرخ تخفیف امتحان کنید.)

10 به دنبال چیزی برای تماشای این آخر هفته هستید؟ این نمایش یکی از مواردی است که بریجت به تازگی آن را تماشا کرده و دوست داشته است (او آن را به عنوان “دست پایین ، یکی از جالب ترین برنامه های تلویزیونی”) نشان می دهد.