10 مورد که در ماه آگوست در اینترنت توجه ما را به خود جلب کرد

امروز ، هنگام رانندگی در کنار دریاچه در مینیاپولیس ، دو درخت را دیدم ، یکی قرمز و دیگری نارنجی ، برگ های آنها درست جلوی چشم من به زمین می ریخت. تابستان؟ کم رنگ می شود ، مردم

با نزدیک شدن به پایان ماه آگوست ، تیم ما به پیوندهایی که طی چهار هفته گذشته توجه ما را به خود جلب کرد ، نگاه کرد ، از یک تور آپارتمان آفتابگیر گرفته تا مقاله ای که قوانین نورا افرون را برای وسط برجسته می کند. -خوشبختی سن هر ده موردی را که تیم ما توصیه می کند در زیر بیابید.

امیدواریم اوت خوشی را سپری کرده باشید و امیدواریم آخر هفته ای خوش نیز داشته باشید.

1 یک عکاس خبری که دو دهه است افغانستان را پوشش می دهد می گوید که چرا بازگشت طالبان برای زنان فاجعه بار است. به دنبال راه هایی برای کمک هستید؟ این پیشنهادات نقطه شروع است.

2 کیت این مقاله را در مورد قوانین نورا افرون برای خوشبختی میانسالی ، همانطور که دوستش ، دبورا کوپاکن ، گفته است ، ارائه کرده است. چه لذت بخش بود خواندن.

3 دیوار برجسته سفالی و ناهارخوری آفتاب گیر دو قسمت مورد علاقه شخصی من در این تور آپارتمان هستند. مال شما چیست؟

4 این کتاب یکی از پرفروش ترین توصیه های ما در این ماه در وبلاگ بود. اگر به دنبال یک کتاب طراحی حرفه ای هستید تا بعنوان یک منبع در دسترس باشد ، می تواند یکی باشد.

5 تکامل بیانسه ، همانطور که خود زن گفته است.

6 مجرد بودن در دوران همه گیری چگونه است؟ شروع دوباره رابطه دوستی چگونه است؟ دالی آلدرتون توضیح می دهد.

7 یک خانه روستایی جذاب و رنگارنگ که پر از شخصیت ، رنگ و عتیقه جات است.

8 من این ماه این کرم بدن Fenty روغنی رو امتحان کردم و WOAH آیا تحت تاثیر قرار گرفته ام. مرطوب کننده است ، بوی لوکس می دهد و درخشان ترین و درخشان ترین درخشش را در همه جا ایجاد می کند.

9 تقریباً همه اعضای تیم ما این ماه این برنامه را تماشا کردند.

10 سرانجام ، برای لذت بردن از گوش دادن ، مدیر مارک ما این پادکست را توصیه می کند که عجیب ترین چیزهایی را که میزبانان آن هر هفته آموخته اند شرح می دهد.