20 دستورالعمل یادداشت من قسم می خورم که شما را از سرتان بیرون کنند

همانطور که قبلاً در Wit & Delight مشاهده شد

یادداشت ویراستار: در ماه اوت در Wit & Delight ، موضوع ما بازگشت به اصول اولیه است. این به ما اجازه می دهد که مکث کنیم ، تأمل کنیم ، فضاهای عمدی برای بازنشانی ایجاد کنیم و تصمیم بگیریم که با حرکت رو به جلو کدام قسمت از زندگی خود را حفظ کنیم. ما در حال بازنشر این مقاله اخبار روزنامه هستیم تا همه ما را تشویق به انجام این کار کنیم. این یکی از خواندنی ترین پست های ما * تا به حال * است و امیدواریم هر زمان که به آن بیشتر نیاز داشتید بصیرت و تشویق خود را ادامه دهد.


هیچ راهی برای درک طرز فکر و آنچه در سر شما می گذرد بهتر از مجله نیست. مشکلی که من پیدا کردم این است که عمل روزنامه نگاری آنقدر باز است که وقتی انجام آن برای من بیشترین سود را دارد ، از آن اجتناب می کنم.

آشنا بنظر رسیدن؟ اگر این یکی از موانع پیش روی شما در امر روزنامه نگاری است ، این پست در اینجا به شما کمک می کند. من می خواهم حدس و گمان را در مورد اینکه چگونه می توانید به طور م journalثر روزنامه نگاری کنید ، بدون فلج قریب الوقوع که گاهی اوقات ناشی از یک اعلان باز است ، در نظر بگیرم.

اولین نکته من؟ با نوشتن “صفحات صبح” شروع کنید.

این که آیا شما تازه کار روزنامه نگاری هستید یا فقط برای دریافت درخواست های جدید به اینجا آمده اید ، ابتدا “بارگیری ذهنی” را با استفاده از روش “صفحات صبح” انجام دهید (الن کونک ، نویسنده ، یک مقاله مفید در این مورد در اینجا نوشت!). این یک راه عالی برای چرب کردن وسایل ذهنی و تمیز کردن قطعاتی از کارهای ناتمام ، مواردی است که باید به خاطر بسپارید یا یادداشت هایی را برای خود پاک کنید. همچنین در آماده سازی پمپ به خودی خود در هنگام استفاده از بیشترین جلسات روزنامه نگاری هدفمند ، واقعاً م effectiveثر است.

در مرحله بعد ، به سوالات روزنامه نگاری بپردازید.

پس از انجام ده دقیقه نوشتن ناخودآگاه و غیر خطی ، پیشنهاد می کنم به سراغ دستورات روزنامه نگاری بروید. من لیستی را در اختیار دارم که می توانم به آن مراجعه کنم و آنچه را که در آن روز یا آن لحظه با آن روبرو هستم تهیه کنم. اگر احساس اضطراب می کنم ، می دانم روی کدام لیست تمرکز کنم.

گاهی اوقات ما برای ارتباط با خود مجله می نویسیم. بار دیگر مجله می نویسیم تا در لحظاتی که احساس می کنیم از کنترل خارج شده ایم چشم انداز پیدا کنیم. با توجه به زمانهای عجیب و غریبی که ما در آن زندگی می کنیم و شیوع COVID-19 ، روزنامه نگاری به یک ابزار فوق العاده مفید برای این نگرانی تبدیل می شود.

وقتی روزنامه نگاری به درستی انجام شود ، می تواند برای ذهن شما آرامش بخش و پاک کننده باشد. این می تواند در از بین بردن احساسات خسته و استرس روزمره کمک کند. این می تواند به شما کمک کند تا افکار منفی را کنار بگذارید در حالی که تجربیات خود را با اضطراب به شیوه ای ایمن بررسی می کنید.

حقیقت این است که نوشتن افکار خود در یک مجله می تواند بر نگرش شما در سطح جامع تأثیر مثبت بگذارد. وقتی روزنامه نگاری به درستی انجام شود ، می تواند برای ذهن شما آرامش بخش و پاک کننده باشد. این می تواند در از بین بردن احساسات خسته و استرس روزمره کمک کند. این می تواند به شما کمک کند تا افکار منفی را کنار بگذارید در حالی که تجربیات خود را با اضطراب به شیوه ای ایمن بررسی می کنید.

وقتی عادت می کنیم که در مورد مبارزات و موفقیت های خود بنویسیم ، خودآگاهی خود را افزایش می دهیم و در عین حال خود را در مورد عوامل محرک خود نیز آموزش می دهیم. در زیر برخی از درخواست های روزنامه نگاری مورد علاقه من را خواهید دید که برای من معجزه کرده است.

توصیه های روزنامه نگاری برای کشف خود:

 1. چه چیزی را می دانم که یک سال پیش نمی دانستم؟
 2. چه عوامل مزاحمتی باعث می شود بیشترین بهره وری را داشته باشم؟
 3. چه زمانی احساس می کنم بیشتر با خودم هماهنگ هستم؟
 4. اگر کسی مرا توصیف کند ، چه می گوید؟
 5. چه چیزی می تواند تا هفته آینده منتظر بماند؟
 6. هر قسمتی از بدن من چه احساسی دارد این لحظه

نکات مهمی در مدیریت احساسات:

 1. چه احساساتی را تحمل می کنم؟
 2. چگونه می توانم این احساس را از بین ببرم یا خنثی کنم؟
 3. چرا من X را انجام می دهم؟
 4. چرا چنین احساسی دارم؟
 5. چه چیزی باعث این احساسات می شود؟
 6. آیا سعی کرده ام نفس خود را از موقعیت خارج کنم؟
 7. چگونه می توانم احساساتم را از رفتار دیگران جدا کنم؟
 8. آیا قبل از اینکه این احساس را داشته باشم از مرزهای سالم استفاده کرده ام؟

دستورالعمل های روزانه برای اضطراب و افسردگی

 1. در حال حاضر چه چیزی درد می کند؟ چگونه می توانم تسکین پیدا کنم؟
 2. وقتی در آینه نگاه می کنم ، چه می بینم؟
 3. چه چیزهایی در خانه من بیشترین “من” را دارند؟
 4. در حال حاضر چه می کنم؟
 5. چه اتفاقی افتاد قبل از اینکه احساس کنم در روحیه ام تغییراتی ایجاد شد؟
 6. یک لیست کامل از مواردی که نگران آن هستید بنویسید. مواردی را که می دانید صد در صد واقعی هستند و فقط یک احساس نیستند ، ستاره گذاری کنید.

اگر قانع نشده اید ، تحقیقات نشان می دهد که روزنامه نگاری می تواند بهزیستی کلی شما را تا حد زیادی بهبود بخشد. حالا یک دفترچه ، مقداری چای (یا ویسکی؟) بگیرید و بگذارید کلمات پرواز کنند.