3 دلیل برای انتخاب کفپوش سنگ طبیعی برای بازسازی آشپزخانه ما

دامنه خزش به رشد مداوم یا کنترل نشده در محدوده پروژه در هر مرحله پس از شروع پروژه اشاره دارد (همچنین به “اثر دومینو” یا اگر به موش کوکی بدهید)به

من با آموزش طراح داخلی نیستم ، بلکه طراح بصری هستم. من همیشه نمی توانم استدلال و علم تصمیماتم را بیان کنم. گاهی اوقات من انتخاب هایی را که انجام می دهم صرفاً به این دلیل است که فکر می کنم “خوب” به نظر می رسند. با این حال ، یک اصل طراحی که من به طور مداوم به آن پایبند هستم ، انتخاب نقطه کانونی است.

ما آشپزخانه را در آخرین خانه خود بازسازی کردیم (فکر می کنید من درس خود را یاد گرفته بودم ، نه؟) و تمرکز بر روی کاشی های طرح دار بود. داشتن چاپ پررنگ روی زمین به خوبی در آخرین خانه ، که در آن همه محیط اطراف خنثی بود ، کار کرد. من عاشق زندگی در میان رنگ و طرح و بافت در این خانه هستم ، اما بدون عنصر پایه می تواند خیلی سریع قریب به اتفاق برسد. در این آشپزخانه ، نقطه کانونی میزهای پیشخوان و عنصر زمین ، طبقه ها خواهند بود.

هنگام مرور گزینه های کف ، من دقیقاً نمی دانستم چه نوع سنگی را جستجو می کنم ، اما دو مورد غیرقابل مذاکره داشتم: این سنگ باید خنثی باشد و نمی تواند خسته کننده باشد. من با تیم متخصصان در The Tile Shop ملاقات کردم و پس از صحبت در مورد پروژه ، آنها نمونه هایی را در اختیار من گذاشتند تا آنها را بررسی کنم و به خانه ببرم. ظاهر کاشی بسیار متفاوت از چهره آنلاین است. در صورت امکان ، توصیه می کنم نمونه ای از مواد را شخصاً ببینید.

پس از زندگی با نمونه ها در خانه ، راه رفتن روی آنها و دیدن آنها در نورهای مختلف (نمی توانم به این اندازه تأکید کنم! نمونه های خانه را بیاورید !!) ، در نهایت من سنگ مرمر ملکه بژ را برای بازسازی انتخاب کردم. ملکه بژ یک سنگ طبیعی است که همیشه برای افراد ضعیف انتخاب نیست ، اما این وضعیتی است که با روده خود رفتم و نمی توانم خوشحال تر باشم. این سنگ دارای شخصیت است و چیزی است که از نزدیک دیده و احساس می شود. الگوی ورسای ناهمواری کف را پوشانده و واریانس های طبیعی سنگ هر موی سگ را که روی هم انباشته می شود پنهان می کند.

این چند دلیل است که من با این کاشی رفتم:

رنگ – من عاشق همه رنگهای پر جنب و جوش و غنی این خانه هستم ، اما دلم برای نحوه تابش نور طبیعی از دیوارهای سفید در خانه قدیمی مان تنگ شده است. ورودی جلوی این خانه بدون پنجره است و جفت شدن کف چوب تیره و رنگ های عمیق رنگ اغلب در روزهای ابری جلوه ای تیره و تیره ایجاد می کند. رنگ روشن سنگ ملکه بژ به طرز قابل توجهی جلوی ورودی را روشن می کند ، بدون اینکه خیلی تند ، مدرن و “جدید” به نظر برسد.

مراقبت – بله ، سنگ طبیعی نیاز به سطح خاصی از نگهداری و نگهداری دارد. مانند همه ما ، این سنگ با گذشت زمان پیر می شود. سنگ طبیعی برای کسانی نیست که می خواهند کف ده سال بعد از نصب یکدست به نظر برسد. این خانه دارای شخصیت و شخصیت زیادی است ، در چوب ضربه می زند ، زوایای عجیب و غریب و کلیدهایی که دیگر کار نمی کنند ، و ملکه بژ دقیقاً با احساس کلی خانه متناسب است. با گذشت زمان و هزاران قدم ، این طبقه تکامل می یابد ، و من بسیار هیجان زده هستم که ببینم چگونه تغییر می کند. (نکته: اگر می خواهید کاشی سنگ طبیعی خود را به شکل نوک بالا نگه دارید ، بسیار مهم است که آن را ببندید و در صورت نیاز به مهر و موم ادامه دهید. بسته به نوع استفاده ، ممکن است هر 1-5 سال یکبار آب بندی لازم باشد. مطمئن باشید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان The Tile Shop صحبت کنید.)

دست زدن به -ما یک خانواده عمدتا بدون کفش هستیم و ملکه بژ زیر پایش فوق العاده نرم است. احساس خنک و ترد سنگ طبیعی در تابستان گرم ، طراوت بخش است. در زمستان ، نه چندان زیاد قبل از نصب ملکه بژ ، تصمیم گرفتیم گرمایش را در زیر طبقات اضافه کنیم. سنگ طبیعی رسانای خوبی برای گرما است و من خیلی مشتاقم که زمستان در آشپزخانه انگشتان برشته داشته باشم.