3 چیزی که در مورد این پروژه دوست دارم

طراحی آشپزخانه و انباری: 3 چیزی که در مورد این پروژه دوست دارم
عکس های Chaunté Vaughn | طراحی توسط متا کلمن

این دومین قسمت من از یک ویژگی جدید در Wit & Delight است که در آن ویژگی های من را برجسته می کنم مورد علاقه خانه ای که در طول ماه با آن روبرو شده ام و دقیقاً چه چیزی را در مورد آن دوست دارم (اولین ویژگی را اینجا بخوانید!). این ماه، من یک پروژه طراحی آشپزخانه و انباری باورنکردنی توسط طراح متا کلمن را برجسته می کنم.

متا در این ماه عکس های این پروژه را در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است. من قبل از عکس دوبار از این عکس گرفتم (به سمت راست به اسلاید دوم بکشید!) زیرا تشخیص آن به عنوان همان فضایی که در اینجا نشان داده شده است تقریبا غیرممکن است. تنها ویژگی معماری قابل تشخیصی که می توانم بین عکس ها تشخیص دهم، پنجره های گوشه افست است. متا این فضا را به بهترین شکل به طور کامل متحول کرد. امیدوارم شما هم مثل من دوستش داشته باشید.

این سه موردی است که من در مورد طراحی این آشپزخانه و شربت خانه بیشتر دوست دارم…

1. جزئیات غیر منتظره

اتاق‌هایی که Meta طراحی کرده‌اند، مطالعه‌ای در جزئیات هستند، و اینکه چگونه حتی کوچک‌ترین انتخاب‌ها می‌توانند به یک محصول نهایی واقعاً قابل توجه کمک کنند. من طرفدار بزرگ طرح های پیچیده هستم و فکر می کنم متا این نوع طراحی را خیلی خوب اجرا می کند.

جزئیات بسیار زیادی در این فضا وجود دارد که می‌توان آنها را دوست داشت – حاشیه‌های گوش‌خراش روی قفسه‌های باز، طرح نقاشی‌شده روی واحد یخچال و فریزر، و رنگ‌های سبز روی کشوها و دستگیره‌های چوبی، برای نام بردن از چند مورد. من همچنین دوست دارم که چگونه قاب های پنجره در انبار با یک حاشیه کاشی احاطه شده است. برای من، این یادآور چیزی است که در یک آشپزخانه سنتی ایتالیایی پیدا می کنید. واضح است که در هر تصمیم دقت و مهارت زیادی به کار گرفته شده است.

مقدار بسیار زیاد مواد، بافت ها و الگوهای گنجانده شده بیش از آن چیزی است که من در بیشتر آشپزخانه ها می بینم. روشی که هر عنصر توزیع می‌شود، یک مطالعه موردی عالی از چگونگی افزودن گرما و عمق زیاد به یک فضا است.

طراحی آشپزخانه و انباری: 3 چیزی که در مورد این پروژه دوست دارم

2. شربت خانه زرد

متا رنگ خردلی مورد علاقه صاحبان را به شکلی بزرگ در طراحی گنجانده است. من عاشق این هستم که چگونه این انباری شاد و روشن ظاهر شد، و فکر می کنم اضافه کردن یک میز کوچک برای مرتب کردن و کشیدن وسایل واقعاً هوشمندانه است. داشتن چنین فضایی برای ذخیره سازی یک رویای مطلق خواهد بود.

3. استفاده از کاشی های کف تا سقف

تصور می کنم استفاده از کاشی های کف تا سقف هم در آشپزخانه و هم در انباری باعث می شود احساس کنید در گرما پیچیده شده اید. این یک کاشی افکت است که اغلب برای ایجاد استفاده نمی شود – اما این کار کاشی معمولی شما نیست. در انباری، الگوی کاشی ظریف است و حسی مدرن به اتاق کلاسیک می دهد.

میتونستم ادامه بدم چه چیزی در مورد این فضا آن را به نظر شما خاص می کند؟

برای دیدن عکس های بیشتر از این پروژه طراحی آشپزخانه و انباری به سایت متا مراجعه کنید. و اگر قبلاً متا را دنبال نکرده اید، حتماً متا را در اینستاگرام دنبال کنید!