5 اتاق در خانه ما که شبیه مجموعه های فیلم هستند

پیغامهای زیادی از سوی خوانندگان در مورد اتاقهای خانه ما ارسال شده است که آنها را به یاد منابع در طیف وسیعی می اندازد – از هتلها گرفته تا جاذبه های گردشگری تاریخی. اما تنها جایی که بیشتر آنها را پیدا می کنم فیلم است!

من فکر کردم انجام پستی که هر فضا را در کنار هم و بدخواهی آن نشان دهد ، سرگرم کننده خواهد بود ، بنابراین می توانیم ببینیم چه عناصری از هر فضا دارای همان حال و هوای این لحظات به یاد ماندنی سینما هستند. وارد آن شویم…

اتاق 1: اتاق خانواده (اتاق سبز)


به نظر می رسد… اما یا خانه Featherington از بریگرتون

برای اولین بار ، COLOR وجود دارد. رنگ سبز پسته با رنگ سبز روشن ، زمینه ای به یاد ماندنی را در هر یک از این فیلم ها برای صحنه ها و شخصیت پردازی ایجاد می کند که در پیش زمینه اتفاق می افتد. مدتی ما در اتاق سبزمان یک مبل گل دار با ظاهری بسیار سنتی داشتیم که به شباهت آن کمک کرد.

تصویر از طریق Netflix

اتاق 2: اتاق خواب اصلی


به نظر می رسد… تنها در خانه

ق! من عاشق تنها در خانه خانه من هر اتاق را به وضوح به خاطر می آورم ، و احساس می کردم واقعاً واقعی است و در آن زندگی می کردم. اتاق خواب والدین پر از هدایای نیمه بسته و کاغذهای بسته بندی ، یک تخت بزرگ چهار پوستری ، و کاغذ دیواری های برجسته و طرح دار با روتختی قرمز عمیق بود. من خواندم که دکور خانه به معنای انفجار رنگهای کریسمس بود.

در حالی که ما اتاقی با مضمون سبز و قرمز نداریم ، سقف و صندلی نقاشی شده قطعاً حالتی مشابه آن را به همراه کاغذ دیواری طرح دار و تخت چهار پوستری قدیمی ما ایجاد می کند.

تصویر از طریق روباه قرن بیستم

اتاق 3: آشپزخانه


به نظر می رسد… مردی مجرد

خطوط تمیز ، پنجره های بزرگ ، بلوط عسلی؟ همه چیز آنجاست. من عاشق دکوراسیون و مد در این فیلم بسیار به یاد ماندنی هستم.

تصویر از طریق Fade to Black Productions

اتاق 4: اتاق ناهارخوری (اتاق هلو)


به نظر می رسد … خانه لندن در دام پدر و مادر

من عاشق خانه شهری لندن هستم دام پدر و مادر خیلی زیاد! و با توجه به این که چقدر از طراحی داخلی من الهام گرفته از فضای داخلی انگلیسی است ، این مرجع احساس می شود. از زمینه های بزرگ هلو مرغی تا لهجه های سنتی ، خوانندگانی که این مرجع را مشاهده کردند چشم فوق العاده ای (و سلیقه عالی در فیلم ها ، IMO!) دارند.

تصویر از طریق تصاویر والت دیزنی

اتاق 5: کتابخانه (اتاق آبی)


به نظر می رسد… گمبیت ملکه

اوه چه لذت بصری این سریال! من دوبار آن را تماشا کردم – یک بار برای خیساندن در طرح و بار دوم برای مد و فضای داخلی. در حالی که بث پس از درگذشت مادر خوانده اش خانه را دوباره طراحی می کند ، من عاشق این هستم که چگونه دکور اصلی لهجه های وسط قرن را با الگوهای سنتی ترکیب می کند.

تصویر از طریق Netflix
تصویر از طریق Netflix