5 مدل پالتویی که من برای پوشیدن در این زمستان بسیار هیجان زده هستم

هر سال درست در همین زمان، زمانی که احساس تند هوا به طور قطعی سرد می شود، چند کت زمستانی که نمی توانم از فکر کردن در مورد آنها دست بردارم، به بالای لیست خرید من می روند. مانتوهای زمستانی یکی از لباس های مورد علاقه من هستند و نه تنها به این دلیل که هوای سرد اینجا در مینه سوتا آنها را ضروری می کند. من عاشق حالت دادن به آنها هستم ، دوست دارم آنها را بپوشم و گاهی اوقات بدون آنها کمی برهنه می شوم ، حتی در روزهایی که خواندن دماسنج می گوید من این کار را نمی کنم نیاز یکی

امروز من فهرستی از سبک های مانتو زمستانی را که امسال برای پوشیدن آنها هیجان زده ام به اشتراک می گذارم ، به همراه چند گزینه قابل خرید برای هر کدام ، اگر از شما الهام بگیرید که زیبایی دیگری به مجموعه خود بیافزایید (دست بلند می کند). امیدوارم از مرور آنها لذت ببرید!

01

کت لحافی


من این کتهای سبک فایده گرا را به دلیل الگوی ظریف و ظاهر بسیار جذاب آنها دوست دارم.

& داستانهای دیگر (بالا)
انسان شناسی (در زیر)
لوح تقدیر: H&M | (پیوند سایز بزرگ را اینجا پیدا کنید!)

02

کت شطرنجی


چه چیزی می گوید “من زمستان را دوست دارم” بیش از چهارخانه ؟؟؟ زیاد نیست.

انبه (بالا)
Apparis از طریق Shopbop (در زیر)
لوح تقدیر: افراد آزاد

03

مانتو کلاسیک شتر


آه ، کت شتر کلاسیک. این سبک همراه است همه چيزبه اگر هنوز مجموعه ای به مجموعه خود اضافه نکرده اید ، جستجوی خود را با این گزینه ها شروع کنید.

Madewell (بالا)
استاندارد جهانی (در زیر)
لوح تقدیر: انبه

04

کت با یقه بیانیه


من عاشق این هستم که این یقه های بیانیه کمی به برش کلاسیک علاقه می بخشد.

انبه (بالا)
آنتورپ ضروری از طریق Shopbop (در زیر)
لوح تقدیر: H&M

05

کت پفکی


تصویر از طریق Nordstrom

آخرین اما قطعا مهمتر از همه، ما کت پفی کلاسیک (اما نه خسته کننده!) داریم. گرم بودن لزوماً به این معنی نیست که باید سبک خود را مصالحه کنید و این گزینه ها این را ثابت می کند.

با The Girls via Nordstrom (بالا)
آمریکایی خوب (پایین)
تذکر ارجمند: با دختران از طریق Nordstrom

یادداشت ویراستار: این مقاله حاوی پیوندهای وابسته است. Wit & Delight از پیوندهای وابسته به عنوان منبع درآمد برای تأمین مالی عملیات کسب و کار استفاده می کند و کمتر به محتوای مارک دار وابسته است. Wit & Delight پشت همه توصیه های محصول است. هنوز در مورد این پیوندها یا روند ما سوال دارید؟ با خیال راحت به ما ایمیل بزنید.