7 روش ساده برای افزودن شخصیت به دکوراسیون منزل

به آخرین باری که وارد خانه شده اید فکر کنید نمد چیزی شاید این کنجکاوی ، احساس آرامش یا تغییر در انرژی بوده است که نمی توانید آن را کاملاً مشخص کنید یا توصیف کنید. شخصیت یک خانه منحصر به لهجه های منحصر به فرد ، پنجره های جذاب یا کفپوش چوبی سخت اصلی نیست. این اوج بیان فردی در دیوارهای آن است. این راهی است که ما به پوسته ای که در غیر این صورت خالی است زندگی می بخشیم. این چیزی است که خانه های ما را می سازد شخصیبه

بودجه محدود ، حسادت اینستاگرام و غرق شدن همه می تواند به این احساس کمک کند که داشتن “شخصیت” در خانه شما در دسترس نیست. من از این که آرزو داشته باشم كاش نقشه كف ، بودجه یا سبك وسیع تری از دیگران داشتم مصون نیستم. برای همه ما اتفاق می افتد. بنابراین چرا به دنبال راه هایی نیستیم که بتوانیم آنچه را که متعلق به ماست ، بپذیریم و اجازه دهیم شخصیت از درون ظاهر شود؟

می توان گفتن آن را راحت تر از انجام دادن آن انجام داد ، اما این پست به شما این امکان را می دهد که شروع به کار کنید. اینها چند روش مورد علاقه من برای تزئین شخصیت در دکوراسیون منزل هستند…

1. کیفیت های منحصر به فرد فضای خود را در نظر بگیرید

داشتن درک جزئیات خانه شما نخواهد کرد تغییر مکان خوبی برای شروع است یکی از جنبه های بزرگ ساختن “شخصیت” در یک فضا ، چگونگی ایجاد ترکیب منحصر به فرد از سبک شخصی است. ساده ترین مکان برای شروع تزئین خانه با وسایل آن است تضادها سبک معماری

اگر فضای شما فوق العاده سنتی است ، تضاد قطعات مدرن قرون وسطایی می تواند راهی عالی برای ایجاد شخصیت بیشتر باشد. بالش های هندسی چاپ شده روی نیمکت سنتی می تواند جلوه ای بی نظیر داشته باشد.

اگر فضای شما صنعتی است ، یک لوستر کریستالی می تواند کاملاً متفاوت بدرخشد.

اگر فضای شما مدرن است ، یک چاپ جسورانه با الهام از دو گورنای روی صندلی عتیقه یک نقطه کانونی خیره کننده ایجاد می کند. به عنوان مثال ، آپارتمان (بسیار) مدرن را که در آن من و جو برای اولین بار در آنجا زندگی می کردیم ، در نظر بگیرید. در میان همه خطوط تیز و دیوارهای سفید آن ، من هر کاری از دستم برآمد تا شخصیت را تزریق کنم. من قطعات عتیقه ، مانند صندوق عقب تصویر زیر ، و مبلمان قابل توجهی را اضافه کردم که در مقایسه با احساس مطبوع فضا ، مانند صندلی چرمی بزرگ مجاور ، متضاد بود.

2. قطعاتی با “نقص” را در آغوش بگیرید

هیچ چیز بیشتر از اندکی ساییدگی و ظاهری بدون زحمت بر روی یک تزیین یا مبلمان دوست ندارم. از خارهای فرسوده کتابها تا لبه های چوبی میز قهوه ، نواقص = زندگی ، و زندگی انرژی را به خانه می بخشد. هنگام خرید ، قطعاتی مانند فرش های قدیمی با سوراخ نباید بلافاصله مورد بررسی قرار گیرند. با وصله یا تعمیر ، کیفیت منحصر به فرد خود را به داستان کلی خانه شما کمک می کند.

هنگام خرید مغازه های کم مصرف ، مغازه های عتیقه فروشی و بازار FB ، این نکته بسیار مفیدی است که باید در نظر داشته باشید. این نقایص ممکن است فقط چیزی باشد که خانه شما به آن احتیاج دارد ، که باعث می شود به…

3. خرید دست دوم!

هیچ چیز به اندازه قطعات منحصر به فرد به خانه احساس منحصر به فرد نمی دهد. من خریدن در مکانهایی مانند Target را نیز دوست دارم ، اما خودم را بیشتر با قطعاتی که پیدا کرده ام در میان چیزهایی که هیچکس نمی خواست ، وابسته می دانم ، زیرا می دانم که تهیه همان کالا در جای دیگر بعید است.

شکار گاهی اوقات احساس می شود بسیار زیاد است ، و اگر اولین سفرهای شما به مغازه عتیقه فروشی ثمربخش نبود ، ممکن است بخواهید قبل از درک جادوی یافتن آن کالای عالی که در پشت یک دسته آشغال ها پنهان شده است ، تسلیم شوید. اما من به شما اطمینان می دهم ، اگر دوره را ادامه دهید ، جستجو تقریباً همیشه ارزشش را خواهد داشت.

4. مجموعه های خود را نمایش دهید

بیشتر دکوراسیون من به چیزهایی وابسته است که دوست دارم جمع آوری کنم – گلدان ، مجسمه های برنجی ، شمع های رنگارنگ و سفره های توری ، به عنوان مثال. عناصر کوچک دکوراسیون در اعداد عجیب و غریب (3 ، 5 ، 7) بسیار زیبا به نظر می رسند و می توانند به قفسه های کتاب ، میزهای قهوه خوری و میزهای کناری جذابیت بصری را اضافه کنند ، به ویژه هنگامی که در ارتفاع و اندازه های مختلف طراحی شده اند. تقریباً هر چیزی می تواند به یک مجموعه تبدیل شود!

5. برای سرگرمی ها فضا ایجاد کنید

علاوه بر به نمایش گذاشتن مجموعه های خود ، نمایش مکانی برای سرگرمی های مورد علاقه خود می تواند به فضای شما زندگی بیشتری ببخشد. عاشق پازل هستید؟ یک میز کافه کوچک جلوی پنجره اضافه کنید ، آن را با یک سفره بپوشانید و تعدادی از جعبه های پازل مورد علاقه خود را روی آن قرار دهید. ناگهان یک قسمت نشیمن جدید ، کمی پارچه برای بافت و یک نقاشی کوچک کوچک اضافه کرده اید که پس از یک روز کاری طولانی نیز به عنوان پناهگاه عمل می کند.

7 روش ساده برای افزودن شخصیت به دکوراسیون منزل |  عقل و لذت
عکس توسط چلسی ورث

6. رنگ و الگو را اضافه کنید

چه از طریق گلهای تازه ، چه از روی بالش های متضاد ، و چه از طریق انفجار پتوهای طرح دار ، کوسن ها و چاپ روی دیوار شما ، هر فضایی از زندگی که رنگ به ارمغان می آورد سود می برد. این بدان معنا نیست که یک اتاق مرطوب گرم را برای یک اتاق “کسل کننده” رنگ آمیزی کنید ، اما گاهی اوقات فراموش می کنیم که حتی در کمترین فضاها ، می توانیم برای چیزی پویا هدفی پیدا کنیم ، خواه یک فرش بزرگ به رنگ آبی رویال. یا چاپ طرح دار در مقیاس کوچک روی پرده.

برخی از خانه ها رنگ را فریاد می زنند ، در حالی که برخی دیگر از آن به شیوه ای استفاده می کنند که شما را مجذوب خود می کند احساس کردن قبل از اینکه به آن توجه کنید

7. پنجره های خود را با بافت بپوشید

یکی از راههای مورد علاقه من برای کامل جلوه دادن پنجره ها افزودن پرده و پرده در بافت های متفاوت است. سایه بامبو با پرده های کتان راه راه؟ بسیار دوست داشتنی و لایه لایه ، بدون نیاز به ساخت و ساز. والنس برای احساس گرفتگی احساس بدی دارد ، اما اگر در حال دکوراسیون اتاق خوابی هستید که فاقد علاقه معماری است یا به سادگی نیاز به “oomph” دارد ، این می تواند راهی عالی برای ایجاد حس صیقلی در آن باشد.

به من بگویید ، راه مورد علاقه شما برای افزودن شخصیت به خانه چیست؟