8 مورد کلیدی که پایه کمد لباس پاییزی من هستند

تابستان بی پایان باشکوه و جادویی است ، اما در اواخر ماه آگوست ، نشانه ای از پاییز شنیده می شود – این سیگنالی است که تقریباً وقت آن رسیده است که سارافان و صندل های نسیمی را ببندیم و فرش ها ، ژاکت های ترمه و چکمه ها را بشکنیم. تنها کاری که من می خواهم انجام دهم این است که لایه بندی کنم و دنج باشم.

از بچگی وسواس زیادی داشتم که برای خرید به مدرسه بروم. من انتخاب های خود را برای هفته ها برنامه ریزی می کنم ، صفحاتی را در صفحه خود علامت گذاری می کنم هفده و YM مجلات برای الهام قبل از بازدید از مرکز خرید. این روزها ، من هنوز اصرار دارم که تمام کمد لباس خود را برای پاییز تغییر دهم ، اما وقتی به آن می پردازم ، برای دستیابی به رویاهای شگفت انگیزم ، به تعداد انگشت شماری از اسب های کار کمد تکیه می کنم.

مطمئناً کلیشه ای به نظر می رسد که می گویند شلوار مشکی و یقه یقه ای از ضروریات پاییز هستند ، اما این به خود قطعات مربوط نمی شود بلکه به جادویی است که می توانید بسازید. با آنها! هر کمد لباس خوبی بر اساس مشتی قطعات سخت کوش و همه کاره مانند go-tos من ساخته شده است. من می توانم یک ژاکت کاملاً پولک دار از مغازه صرفه جویی ، یقه خز مصنوعی صورتی داغ ، یا یک جفت گوشواره آبی کبالت را که روی شانه ها قرار گرفته اند بریزم و بروم. آنها به من اجازه می دهند وقتی روحیه مفرحی دارم خلاق باشم یا وقتی نیاز دارم که سریع از در خارج شوم ، همه چیز را ساده نگه دارم. آنها دوستان قدیمی و آزموده ای هستند که هرگز من را ناامید نمی کنند و همیشه حالم را خوب می کنند – سنگ بنای پاییز من هم لباس پوشیده و هم لباس پوشیده به نظر می رسد.


01

مانتو کشمیری یا پشمی تا مچ پا.


هر رنگی مناسب است ، اما من سایه شتر را برای ماههای پاییز ترجیح می دهم. انداختن این ماده بر روی هر چیزی ، حتی عرق کشیده ، باعث می شود احساس کنید که یک لباس است و نه تنها چیزی که برای راه رفتن سگ می پوشم. کت شتر بسیار متنوع است و می تواند به معنای واقعی کلمه به هر جایی برود ، از یک پمپ بنزین در وسط هیچ جا تا یک جشن عروسی فانتزی. همچنین با توجه به سبک امضای شما بی نهایت قابل تنظیم است. من دوست دارم قطعات خز پرنعمت را به یقه ببندم تا همه چیز تغییر کند یا چند سنجاق براق به روپوش اضافه کنم. این می تواند بسیار رالف لورن با بلوز و شلوار یقه بلند و شلوار یا مرکز شهر با شلوار مشکی باریک ، یقه یقه پشتی و پاشنه بچه گربه باشد. اینها در فروشگاه های قدیمی و دست دوم به راحتی یافت می شوند ، بنابراین احساس نکنید که لازم است یک تن پول نقد روی کت پاییزی بیاندازید مگر اینکه واقعاً بخواهید.


02

موج سواران.


شما اسم آنها را بگذارید ، من آنها را گرفتم. چاپ Croc Ralph Lauren پرنعمت؟ بررسی. Weejuns باس کلاسیک؟ بله پلتفرم الهام گرفته از دهه 90؟ اوهوم. کفش ناز کفش نهایی پاییزی است ، به ویژه هنگامی که شما آمادگی کامل برای بازگشت به جوراب و چکمه را ندارید. علاوه بر این ، آنها به معنای واقعی کلمه با همه چیز کار می کنند و برای هر نوع سبک شخصی کار می کنند – و هستند همیشه در فروشگاه صرفه جویی


03

شلوار نازک مشکی کرلی کشدار آیلین فیشر.


به نقل از من ، اینها بهترین شلوارهای روی زمین هستند. من آنها را در چندین رنگ دارم ، اما مشکی همیشه مورد علاقه من است. آنها هرگز شکل خود را از دست نمی دهند ، مانند یک رویا وسایل خود را جمع می کنند ، و بسیار تملق و راحت هستند – بدن شما را در آغوش می گیرند ، اما تیزبین نیستند. این شلوار بخشی از “سیستم” قطعات ایلین است که باید برای همیشه پوشیده شود و با هر چیزی که شما دارید مطابقت داشته باشد ، و من حداقل دو بار در هفته در پاییز و زمستان به سراغ شلوار می شوم. از این ایده که آیلین فیشر مخصوص خانم های مسن است دور شوید. ایلین برای افراد با سلیقه است. من هرگز شما را در مورد چیز مهمی هدایت نمی کنم!


04

یک لوبیای شلخته.


در سال 2006 ، من بودم غرق با ظاهر برت “دختر مستقل” (فکر کنید کرستن دانست در الیزابت تاون) و من هنوز هم امروز آن را دوست دارم ، گرچه تمایل دارم کلاه های خود را روی پیشانی ام بگذارم و مانند روزهای گذشته در Urban Outfitters به ​​عقب تاج نزنم. مورد علاقه من برت آلپاکا فازی است ، اما من نیز عاشق پشم کلاسیک یا برت نمدی هستم. این یک روز موی بد را می پوشاند ، کمی خوشحال کننده به یک گروه ملایم می افزاید و سر شما را در صبح های سرد و غیر منتظره گرم نگه می دارد.


05

یک دامن میدی چین دار.


آن را جذابیت ابدی بازگشت به مدرسه بنامید. یک دامن میدی چین دار سنگ بنای کمد لباس پاییزی من است. اگر من اولیویا رودریگو بودم ، به دنبال سبک مینی cheerleader بودم ، اما این روزها من بیشتر یک دختر میدی هستم. من دوست دارم آنها را با یک ژاکت برش خورده برای لباسهای دهه 50 یا یک توری کامی یا یک تی شرت پرنعمت و کت توئیدی کوتاه بپوشم. آنها با کفش پاشنه بلند ، کفش ورزشی و بوت عالی هستند و اگر آنها به اندازه کافی بلند باشند ، ممکن است بتوانید چند روز دیگر بدون جوراب شلواری مخفیانه حرکت کنید.


06

یقه لاک پشت


من درباره یقه های یقه ای مانند انواع سیب فکر می کنم: چیزی برای همه وجود دارد و گزینه های خوشمزه ای برای انواع فعالیت ها وجود دارد. حداقل ، من معتقدم که شما برای لایه بندی به یک قطعه مشکی کلاسیک فوق العاده تنگ ، یک پشم ترمه یا مرینو که می توانید بالا یا پایین بپوشید ، و یک نسخه شل و فوق العاده نرم برای روزهای دنج نیاز دارید. رنگ مشکی همیشه نماد است ، اما برای رنگ های دریایی ، همیشه سبز ، کرم و شتر چیزهای زیادی برای گفتن وجود دارد. حتی پسر هفت ماهه من یقه اسلیو دارد ، من آنها را خیلی دوست دارم.


07

صورتی داغ یا زرد لیمویی.


رفتن به پالت پاییز کامل با رنگ های قرمز ، نارنجی ، خردل و رنگ های تیره جواهرات آسان است ، اما آیا می دانید با رنگ بورگوندی چه چیزی به نظر می رسد؟ صورتی داغ. چه چیزی با شتر می پاشد؟ زرد روشن! افزودن یک رنگ روشن به پاییز ، فاصله بین تابستان و پاییز را پر می کند و یک سرگرمی غیر منتظره را اضافه می کند.


08

ژاکت بافتنی کابل.


هنوز کاملاً برای احساسات پاییزی آماده نیستید؟ ژاکت بافتنی کابل می فهمد و اینجاست که به آرامی دست خود را در حالی که به نوک انگشتان پا به قسمت کدو تنبل می کنید نگه دارد. وانمود کنید که در نسخه خودتان هستید وقتی هری سالی را ملاقات کرد در تمام فصول سال با این هوای سرد ضروری است. آن را با Levi’s vintage برای ظاهر هری بپوشید یا آن را با شلوار چسبان یا مینی دامن و چکمه بپوشید و وانمود کنید که در حال ضبط تیلور سویفت هستید فرهنگ عامهبه