Gemma Moulton Home: 3 چیزهایی که در مورد آن دوست دارم

دوره آموزشی Create Academy Gemma Moulton درباره نحوه ساخت پرده های زیبا است. تماشای آن در صدر لیست من قرار دارد! با این حال، وقتی در اوایل این ماه اتاقی را در خانه او در اینستاگرام دیدم، ابتدا نمی‌دانستم که اتاق او است. من به سادگی شیفته استفاده از پارچه شده بودم – آنقدر که پست را ذخیره کردم و آن را در استوری ها با این عنوان به اشتراک گذاشتم: “با ورود به دوران پارچه فروشی، می توانم آن را احساس کنم.”

وقتی فهمیدم اتاقی که داشتم به اشتراک گذاشته بودم از چشم باورنکردنی جما بود، جای تعجب نداشت. (به هر حال او بنیانگذار پارچه شرق لندن است.) خانه جما اخیراً در اینیگو. دوست داشتم این فرصت را داشته باشم که کل فضا را مرور کنم و در مورد نحوه طراحی آن اتاق به اتاق مطالعه کنم.

Gemma Moulton Home: 3 چیزهایی که در مورد آن دوست دارم |  شوخ طبعی و لذت

1. چگونه پارچه ها در سرتاسر ترکیب می شوند

بسیاری از ما خیلی فراتر از کاربردهای معمولی پارچه در خانه فکر نمی کنیم. من واقعاً به ایده استفاده از پرده در درها برای کمک به صرفه جویی در انرژی و القای حس راحتی غیرعادی در یک فضا جذب شده ام. من عاشق تمام روش‌های ظریف و در عین حال بسیار کاربردی و زیبا هستم که جما تخصص خود را در مورد پارچه‌ها در سرتاسر آپارتمانش به نمایش گذاشت.

2. ظرافت رنگ ها

پالت رنگ در این خانه واقعاً ظریف است – اما به هیچ وجه پراکنده یا ساده به نظر نمی رسد. با نگاه کردن به عکس ها، می توانید حس گرمای غنی و لایه ای را احساس کنید. من خانه‌های دیگری را به اشتراک گذاشته‌ام که این حس را با پالت رنگی بسیار پررنگ‌تر برمی‌انگیزد، و من عاشق رویکرد حداقلی‌تر رنگ‌هایی هستم که در اینجا نمایش داده می‌شود.

3. استفاده از عتیقه جات

در سرتاسر این خانه مجموعه‌ای از عتیقه‌جات نگهداری شده است. من عاشق این هستم که استفاده از عتیقه جات حس “خانه مزرعه ای” به فضا می دهد، با این حال به روشی مینیمال تر از آنچه اغلب در خانه های قدیمی تاریخی می بینید. مخلوط کردن روکش‌های سنتی با رنگ‌های مات و انبوهی از عتیقه‌ها، روشی دوست‌داشتنی برای ایجاد خانه‌ای آرام و دلپذیر است که همچنان براق و ظریف به نظر می‌رسد. Gemma در ایجاد تعادل بین جزئیات طراحی در دوره های مختلف کار بسیار خوبی انجام می دهد.

برای جزئیات بیشتر در مورد این خانه، مقاله اصلی اینیگو را بخوانید.

اگر این مقاله را دوست داشتید، این پست های بعدی را بخوانید:

5 چیز در مورد این کلبه سوئدی جذاب
3 چیزی که در مورد این طراحی آشپزخانه و انباری رنگارنگ دوست دارم