10 موردی که در ماه جولای در اینترنت بسیار جذاب بودیم

سلام مجدد از طرف من و تمایل من برای شکستن رکورد در گذر زمان. و تا زمانی که در این زمینه هستیم ، آیا می توانید لطفاً به من اطلاع دهید که چگونه (چگونه) در حال حاضر پایان ماه است؟ به نظر می رسد زمان در این ماه های گرم گرم به ویژه ترفندهایی بازی می کند و بی سر و صدا از کنار ما عبور می کند تا… POOF! نزدیک مرداد است.

اما فعلاً از جعبه صابون خود خارج می شوم.

با نزدیک شدن به پایان ماه ژوئیه ، تیم ما نگاهی به پیوندهایی انداخت که طی چهار هفته گذشته توجه ما را به خود جلب کرد ، از یک لحظه المپیک بسیار دلپذیر ، تا بازسازی آشپزخانه رنگارنگ که قلب ما را درگیر کرده است. به طور کلی ، به مقاله ای در مورد نوع خاصی از شادی که اخیراً از دست داده ایم. هر ده پیوندی را که تیم ما توصیه می کند در زیر بیابید.

امیدواریم جولای خوشی را گذرانده باشید و امیدواریم آخر هفته ای لذت بخش نیز داشته باشید.

1 آیا المپیک را تماشا کرده اید؟ مینی سوتان سونی لی در ژیمناستیک همه جانبه طلا به خانه آورد و همه ما بودیم هیجان زدهبه روال معمول میله های ناهموار او را در اینجا تماشا کنید و آماده گفتن “وایااااااا” باشید.

2 اگر با این بازسازی آشپزخانه رنگارنگ همراه نبوده اید ، شاید بخواهید از همین حالا شروع کنید. ترکیب رنگ توت و گل همیشه بهار قلب ما را دوست دارد.

3 خواندن این مقالات لباس فرم همیشه لذت بخش است ، و این مقاله از ماه جولای نیز از این قاعده مستثنی نیست.

4 مقاله ای در مورد نوع خاصی از شادی که از دست داده ایم – مقاله ای که برای جرقه زدن متکی به معاشرت است.

5 یکی از صاحب خانه ها اتاق نشیمن تاریک را به فضایی روشن و دلپذیر تبدیل کرد. این قبل و بعد خیلی خوب است

6 این کاسه برنج ترد ، ساخته شده با تمام مواد اولیه Trader Joe ، یک ایده خوب برای غذای آسان است!

7 این خانه برلین مملو از یافته های قدیمی و بارهای شخصیت است. به پایین عکس قفسه های باز آفتاب گیر بروید و به من بگویید که در زانوها شما را ضعیف نمی کند.

8 این مقاله نگاهی جذاب به یکی از روش هایی که ما ، به عنوان یک جامعه ، برای خود اختصاص می دادیم برای استراحت طولانی زمانی که جهان بیش از حد شد (و موردی برای بازگرداندن آن).

9 یک نمایش آشپزی در Netflix که یکی از اعضای تیم W&D را مجبور می کند در مورد نحوه مصرف غذا تجدید نظر کند و به دنبال رستوران ها برای امتحان کردن ، به ویژه در سفر ، می گردد.

10 اگر به دنبال یک لباس شیک هستید تا از گرمای ماه آگوست و فراتر از آن عبور کنید ، لباس 25 دلاری تیم ما را نمی بیند. ما قبلا در مورد آن صحبت کرده ایم اما اکنون سه اعضای تیم ما صاحب آن هستند (و بله ، شما واقعاً آن را در دو رنگ دارید). لباس مشکی با نقاط سفید جدیدترین نسخه است ، اگر در بازار چنین لباسهایی حضور دارید.