14 وسیله زیبا برای تزئین خانه شما

هنگامی که من برای دکوراسیون اتاق هایی که در خانه خود طراحی می کنم محصولات تزئینی تهیه می کنم ، هنگام صحبت از خرده فروشان که از بین آنها انتخاب می کنم ، می توان به راحتی دچار مشکل شد. چند هفته پیش من در Nordstrom مشغول مرور کفش بودم و به بخش خانه مراجعه کردم. من از پیدا کردن تعداد زیادی از مارک های مورد علاقه خود و تعداد زیادی قطعات با طراحی زیبا متعجب شدم. لذت بردن از این که به یک مغازه سر بزنید و دریابید که آنها یک بخش کامل دارند که من هنوز نتوانسته ام آنها را کشف کنم.

در زیر تعدادی از مواردی است که توجه من را جلب کرد ، در صورتی که برای کمی جارو زدن در بازار در بازار هستید (یا اگر به عنوان هدیه تعطیلات خود را شروع کرده اید ، اگر اوایل امسال مانند من شروع به خرید کرده اید!). این پست پشتیبانی نمی شود – من فقط می خواستم نتایج مرور خود را با همه شما به اشتراک بگذارم. لذت بردن!

فرش حمام Mendocino Kilim Cotton حمام توسط شهر آرام

62 دلار

طراحی میخک میخک توسط رجینا اندرو

223 دلار

کتری برقی Stagg EKG توسط Fellow

169 دلار

بالش تاکتی مخملی توسط Nordstrom

59 دلار

سبد بافته پینتو توسط Goodee x Makaua Revistero

100 دلار

قفسه ورودی توسط فضاهای باز

174 دلار

کیتونمارجا کوره میت توسط Marimekko

24 دلار

پرتاب کازابلانکا توسط شهروند یکشنبه

155 دلار

کاسه چوبی متوسط ​​Clyston توسط Soho Home

55 دلار

چراغ رومیزی کبالت توسط Renwil

273 دلار

سفر با طراحی کتاب Assouline

95 دلار

شمع توت ها توسط Diptyque

شروع از 38 دلار

گلدان قدرت Raawii توسط MOMA

72 دلار

ست 4 کاسه سالاد خرگوش طلایی

44 دلار

نکته ویراستار: این مقاله شامل پیوندهای وابسته است. Wit & Delight از پیوندهای وابسته به عنوان منبع درآمد برای تأمین مالی عملیات کسب و کار و وابستگی کمتر به محتوای مارک دار استفاده می کند. Wit & Delight پشت همه توصیه های محصول است. هنوز در مورد این پیوندها یا روند ما س questionsال دارید؟ با خیال راحت به ما ایمیل بزنید.