3 لباس پاییزی با الهام از اتاق های خانه ما

3 لباس پاییزی با الهام از اتاق های خانه ما |  شوخ طبعی و لذت

آیا تا به حال خود را در حال بازی آفتاب پرست در خانه خود پیدا کرده اید؟ هنر از زندگی تقلید می کند و من ظاهراً از اتاق های خانه خود تقلید می کنم.

یک بار شنیدم که باید به کمد خود نگاه کنید تا ببینید چه نوع رنگ، بافت و الگوی را دوست دارید در دکوراسیون داخلی خود بگنجانید. فکر می‌کنم به راحتی می‌توان گفت که این دو طرف است: چیزی که در دنیای طراحی داخلی به سمت آن کشیده شده‌ام بر نحوه لباس پوشیدن من تأثیر گذاشته است.

برای پست مربوط به لباس های نوامبر، وظیفه من این بود که سه لباس را جمع کنم که مرا به یاد اتاق های خاصی در خانه مان می انداخت. این چیزی است که من به آن رسیدم…

به دنبال لباس های بیشتر من هستید؟ نگاهی به پست های لباس های قبلی من در اینجا بیاندازید.

01

بازی الگو در اتاق سبز (نشان داده شده در بالا)


من این لباس H&M را چند ماه پیش هنگام خرید لباس بچه گانه از روی قفسه بیرون کشیدم و متوجه شدم که کاملاً با برخی از آثار هنری اتاق سبز ترکیب می شود. دو چاپی که در کنار شومینه قرار دارند (چاپ She’s Blooming و The Fox Takes Off Her Gloves) در واقع الهام بخش پالت رنگ کلی فضا هستند.

منابع محصول:
لباس H&M (دیگر در دسترس نیست)، مشابه اینجا از Target
چکمه های Everlane، مشابه اینجا از ABLE
ژاکت کش باف پشمی Babaa، مشابه اینجا از & Other Stories، مشابه اینجا از J. Crew

02

سبک کتابی در اتاق آبی


اتاق آبی (یا کتابخانه، همانطور که گاهی اوقات به آن اشاره می کنیم) اولین اتاقی است که در خانه خود طراحی کردم و قطعاً نشان دهنده حساسیت های طراحی من است و عشق به الگو کمی تقویت شده است. من همیشه با ظاهرهای کتابی/آمادگی احساس راحتی کرده ام و یقه لوفر و استیشن را کمتر یک روند و بیشتر یک حالت ذهنی می دانم. اگر بدنم به من اجازه دهد که به اندازه کافی محکم بمانم، در هشتاد سالگی من را با لباسی مشابه خواهید دید!

منابع محصول:
شلوار جین H&M (کم استوک)، مشابه در اینجا از Good American
ژاکت APC (دیگر در دسترس نیست)، مشابه اینجا از Uniqlo
پیراهن الکس میل (لیست انتظار برای نیروی دریایی، موجود در رنگ سبز)، مشابه اینجا از Everlane
گردگیر 7115 BY SZEKI via Idun، مشابه H&M
کارون کالاهان لوفر، مشابه اینجا از & Other Stories

03

پاپ گل در اتاق هلو


من دوست دارم انگشت پایم را در لباس های تا حدودی شیک فرو کنم فقط به اندازه ای است که یکی از یونیفرم های استاندارد من کمی شاداب تر شود. من از رنگ موجود اتاق هلویی خود برای انتخاب این تاپ سرزنش / تشکر می کنم!

منابع محصول:
یقه یقه اسکی شماره 6، مشابه J. Crew
شلوار جین H&M (کم استوک)، مشابه در اینجا از Good American
کفش دستکش مارتینیانو (خریداری شده دست دوم)، مشابه اینجا از Madewell
کت ترنچ H&M (دیگر در دسترس نیست)، مشابه اینجا از Uniqlo

یادداشت ویراستار: این مقاله حاوی لینک های وابسته است. Wit & Delight از پیوندهای وابسته به عنوان منبعی برای درآمد برای تأمین مالی عملیات کسب و کار استفاده می کند و کمتر به محتوای مارک دار وابسته است. Wit & Delight پشت همه توصیه های محصول است. هنوز درباره این پیوندها یا فرآیند ما سؤالی دارید؟ در صورت تمایل به ما ایمیل بزنید.