5 دستور العمل تابستانی که کودک داخلی شما را دوست دارد

یکی از اولین درس های علمی که در کودکی یاد می گیریم این است که غذا برابر سوخت است. برای بازی باید غذا بخوریم ، اما (به لطف جادوی غذا خوردن!) غذای مناسب نیز می تواند احساس کردن مثل بازی

راههای زیادی وجود دارد که می توانیم کودک داخلی خود را با غذا میل کنیم. واضح ترین آن ممکن است خوردن غذاهایی باشد که ما در جوانی دوست داشتیم-زمانی که شاید خیلی ترسیده بودیم سبزیجات مورد علاقه خود را امتحان کنیم و هرگز چیزی خوش طعم تر از یک خوراکی بستنی با یک گیلاس روی آن نچشیده بودیم. صرف نظر از دستور پخت شیرینی شکلات مادربزرگتان یا پنکیک های خاصی که فقط در سفره خانه خود می توانید پیدا کنید ، غذا این قدرت را دارد که ما را به سال گذشته منتقل کند.

مشکل؟ گاهی اوقات خاطرات ما طعم بهتری نسبت به طعم واقعی دارد.

بسیاری دوست دارند این مشکل را با ساختن نسخه “مورد علاقه بزرگسالان” برای بزرگسالان حل کنند. پنیر کبابی با پنیرهای فانتزی. میلک شیک های خفن. ترافل مک. گاهی اوقات این چیزها عالی هستند ، اما گاهی اوقات به نظر می رسد که یک اشتباه بیشتر است. متأسفانه ، هیچ چیز به اندازه هیجان نسخه اصلی – یا بهتر بگویم ، هیجان شش سالگی را برآورده نمی کند.

این مرا به شیوه * مورد علاقه من برای بازی با غذایم می رساند: کشیدن کام. طعم هایی را امتحان می کنم که ممکن است در ابتدا من را به یاد کوچکی بیاندازد ، اما ناگهان خود را به سمت بیرون در می آورند و یک مزیت جدید و شگفت انگیز ارائه می دهند. بافت هایی که لذت می برند نیش هایی که باعث می شود احساس کنم برای اولین بار دوباره چیزی را تجربه می کنم. اولین شلیل خود را به خاطر دارید؟ نمی کنم ، اما ای کاش می کردم.

در اینجا پنج دستورالعمل وجود دارد که کودک داخلی شما را دوست دارد-چه از طریق خاطره گویی ، چه از طریق تفریح ​​ساده و چه از نظر چسبندگی خوب قدیمی. در حالی که برای طعم خاص در تابستان انتخاب شده اید ، لطفاً توجه داشته باشید که این تمرین را می توان در تمام طول سال انجام داد. و اگر همه چیز ناکام ماند: یک تکه هندوانه سرد و آبدار همیشه این ترفند را انجام می دهد.


وقتی کوچک بودم ، ادعای من برای شهرت (معروف به “غذایی” که “اختراع کردم” و باعث شد والدینم هر روز به مدت یک ماه اینقدر شیرین امتحان کنند) سوپ میوه بود. برای تهیه سوپ میوه ، میوه را خرد کرده و سپس آب را روی آن بریزید. این سالاد میوه نوعی سوپ میوه است … اما واقعا اینطور نیست. به جای آب ، ما محصولات تابستانی مورد علاقه خود را در شربت نعناع ساده می ریزیم.

امروزه ، میوه هنوز همان چیزی است که وقتی می خواهم احساس کنم یک دانش آموز ابتدایی هستم به آن می رسم. شاید به این دلیل که غذا خوردن بدون شیره روی چانه ام غیرممکن است؟


داستان غذای مورد علاقه من “هرگز بزرگ نشو”: وقتی خواهرم کوچک بود ، دوست داشت با دست غذا بخورد. یک روز ، مادربزرگم از او پرسید که در بزرگسالی قصد انجام چه کاری را دارد و در یک قرار ملاقات دعوت شد ، او در جواب گفت: “من اسب بخار سفارش می دهم.”

این ساندویچ های بوقلمون کوچک شما را دعوت می کند تا سبک زندگی فینگر فود را به طور کامل بپذیرید. مهمانی چای داشته باشید. بهترین دوستان خود (واقعی یا تخیلی) را دعوت کنید. ساندویچ های کوچک بخورید و گوش دهید رایگان برای بودن … من و توبه


یکی دیگر از انتخاب های عالی برای مهمانی چای. در حالی که کوکی ها به دلایل واضح یک غذای مناسب برای کودکان هستند ، این غذاهای خاص به قدری ساده هستند که به شما این احساس را می دهند که فقط در آشپزخانه کمک می کنید. سبک و درخشان ، آنها همچنین کاملاً با یک فنجان قهوه خوب (به میزان دلخواه کودک درون شما قند می خورند) ست می شوند. بپزید ، سپس دوباره در نسخه فرسوده خود شیرجه بزنید مادلین در حالی که میان وعده می خورید


عکس توسط سیلویا فواره از جشن در خانه

من همیشه عاشق سبزیجات بودم ، اما هنوز یک میلیون جوک درباره اجبار خوردن نخود فرنگی در کتاب ها و تلویزیون در کودکی شنیدم. بنابراین … بهترین راه برای جلب رضایت کسی از نخود فرنگی چیست؟ البته آنها را با ماکارونی ست کنید.

به نظر می رسد cacio e pepe اخیراً بدنام شده است – و دلیل خوبی هم دارد. ماکارونی غنی پنیری ، ساده و کاملاً دلپذیر ، به طرز شگفت انگیزی با خواص روشن و سبز موجود در این دستور غذا ترکیب می شود. من در کودکی بیشتر یک چدار سفید آنی و ماکی و پنیر + نخود فرنگی بودم (هنوز هم ، صادقانه بگویم!) ، اما اگر می خواهید فانتزی شوید (این کار را می کنید) این راهی است که باید پیش بروید.


سوپ گوجه! آسایش دوران کودکی! برای تهیه این دستور ، توصیه می کنم از سفر به بازار کشاورزان برای چیدن گوجه فرنگی خود لذت ببرید. مناظر را ببینید ، بوها را بویید و شاید در حین کار خود را با یک یا دو سبزی جدید آشنا کنید.

نویسنده دستور غذا ، لوئیز ویندال از داستان آشپزخانه سبز، خاطرنشان می کند که در حالی که آنها از کروتون های خمیر ترش به عنوان یک مزه استفاده می کنند ، بچه های آنها دوست دارند با پاپ کورن بروند. ما دقیقاً می دانیم که از چه کسی توصیه کنیم.