6 قانون ساده که باید تازگی تختخواب خود را رعایت کنید

6 قانون ساده که باید تازگی تختخواب خود را رعایت کنید |  عقل و لذت
این پست توسط بروکلینن برای شما آورده شده است.
همه عکسها توسط چلسی ورث
استفاده کنید WitAndDelight برای دریافت 20 دلار تخفیف بیش از 100 دلار سفارش خود.

پاییز همیشه زمان تغییر برای من بوده است. امسال برنامه خانواده ما بیشتر تغییر می کند زیرا هر دو بچه در حال شروع مدرسه هستند! این یک انتقال بزرگ برای ما است و ما روال جدیدی را آغاز کرده ایم تا همه ما را برای آن آماده کنیم. هر شب ، لباس بچه ها را برای روز بعد آماده می کنیم ، مطمئن می شویم کوله پشتی آنها آماده رفتن است و ساعت 8 شب آنها را به رختخواب می برم. من تمام تلاش خود را می کنم تا مثال بزنم و از قبل برای روزهایم نیز آماده شوم. (به هر حال زمان خواب من کمی دیرتر است).

برای کمک به خودم در انتظار زمان خواب (و به عنوان پاداشی برای الگوبرداری از رفتار خوب) ، خودم را با ورق های لوکس جدید از بروکلینن درمان کردم. این ملحفه های لوکس از بروکلینن بسیار نرم هستند و به راحتی قابل لغزش نیستند. با بیش از 50،000 بررسی 5 ستاره ، می دانید که این صفحات شگفت انگیز هستند.

هنگام خرید ملحفه به دنبال چه چیزی هستید؟ تعداد موضوع؟ مواد؟ مطمئناً تعداد نخ خوب بسیار عالی است (480 در ورق های لوکس!). با این حال ، از محفظه های بالشتک پاکتی (دیگر هیچ بالشی در شب فرار نمی کند) تا دکمه ها و روکش های لحاف را ببندید ، بروکلینن نکات کوچکی را که هنگام ایجاد ملحفه آنها اهمیت دارد ، در نظر گرفته است.