7 لباسی که در این پاییز در آن زندگی می کنم

من سالها طرفدار هوکبری بودم. رویکرد آنها در ارائه الهام ، نکات و ترفندها و ابزار بی رقیب است. با داشتن فرصتی برای آشنایی شخصی تعدادی از اعضای تیم هاکبری در حرفه حرفه ای خودم ، خوش شانس هستم که این افراد را دوستان واقعی می نامم. شما معمولاً من را در حداقل یک قطعه از هاکبری پیدا خواهید کرد و امروز من تعدادی از جدیدترین یافته های پوشاک پاییزی خود را به اشتراک می گذارم.

لباس 1 (تصویر بالا): «ما برای شام بیرون می رویم؟!؟ در یک رستوران؟!؟”

پس از گذراندن اکثریت هجده ماه گذشته در خانه ، من آماده هستم تا با یقه و کت بر تنم به بیرون از خانه بروم. آکسفورد نرم شستشو از Flint و Tinder همراه با همه کاره بودن Pack Blazer (همچنین Flint و Tinder) با واکنش سخت ترین منتقد من ، کیت مواجه شد. شلوار جین شستشوی سبک Organic Stretch Denim از ولن است و با توجه به این واقعیت که من خودم در صنعت کفش کار می کنم ، همه کفش ها از مجموعه شخصی خودم هستند – اینها نان های پنی از افراد خوب مین در رانکور هستند.


7 لباسی که در این پاییز در آن زندگی می کنم |  عقل و لذت
لباس شماره 2

لباس 2: “آههههههه پاییز”

من عاشق ژاکت هستم. من یک مجموعه شرم آور از آنها دارم که در طول این سالها ساخته ام. من پارک ، طاووس ، بمب افکن ، پفک ، کت کار دارم … شما نام ببرید. این کاپشن Quilted Tanker از Relwen نام دارد و براق ، گرم و ضد آب است. برای لایه بندی مناسب است ، روی پیراهن یقه خدمه ، کاپشن یا هر چیز دیگری به خوبی کار می کند. ضربه زننده: آستر یک چاپ کامو قدیمی است که به من اعتبار فوری با پدر و پدربزرگم می دهد. آکسفورد دوباره ، آکسفورد نرم شستشو از Flint و Tinder (من ممکن است چهار مورد از آنها را داشته باشم). این شلوار شلوار Flint و Tinder 365 است که قبلاً از آن استفاده می کردم و از زمان خرید اولین جفتم توصیه می کنم. آنها یک ماده فوق العاده هستند که کش می آورند و همچنین دارای یک برش تصفیه شده زیبا برای نمایش آن چکمه ها هستند که از دوستان عزیز من در Red Wing Heritage هستند – این برداشت آنها از چلسی کلاسیک است و نباید آن را از دست داد.


7 لباسی که در این پاییز در آن زندگی می کنم |  عقل و لذت
لباس شماره 3

لباس 3: “شنبه در پارک”

جنبش “دگرجنس گرایانه” در ایالت مینه سوتا بسیار مورد استقبال قرار گرفت و مورد استقبال قرار گرفت (وقتی من و کیت ملاقات کردیم به نظر می رسید که باید تبر حمل می کردم) و فلانل در این مناطق کشور یک جزء اصلی است. این فلینل فلینت و تیندر جکسون بی عیب و نقص است و وزن کاملی دارد. اگر به نظر نمی رسد که به تازگی از حیاط چوبی خارج شده اید ، زیرا صادقانه بگویید ، در امور مالی هستید و تمام روز پشت کامپیوتر نشسته اید ، موارد زیر را دنبال کنید: یک تی شرت ساده سفید گردن خدمه در زیر ، یک جفت شلوار 365 ، و ، حتی اگر وسوسه شوید که یک جفت چکمه بپوشید ، یک جفت آدامس سامبا کلاسیک برای جلوه دادن به ظاهر و ایجاد یک حالت فوق العاده گاه به گاه.


7 لباسی که در این پاییز در آن زندگی می کنم |  عقل و لذت
لباس شماره 4

لباس 4: “در حال اجرا … وظایف”

من عاشق تناسب اندام خوب و راحت هستم. این Flint و Tinder 365 Joggers همه چیزهایی را که من در مورد شلوارهای سنتی می شناسم و دوست دارم ، برداشته و در قسمت پشت ساق پا مچ پا را با کش و کش اضافه می کنند. برای من ، این به من اجازه می دهد چیزی غیر از شلوار عرق (با گاز) با کفش ورزشی بپوشم. ژاکت یقه Dover از بیلی رید یک کلاسیک فوری با تکه های آرنج چرمی ناراحت کننده است که لمسی خنک و بادوام است – و ساخت کانادا است ، بنابراین چه چیزی را دوست ندارید؟ کفش ها باز هم مال من هستند ، نایک x Stussy Huaraches.


لباس شماره 5

لباس 5: “آب و هوای ژاکت”

این ژاکت کلاسیک ماهیگیر Wellen Seawool Fisherman به نظر می رسد که انگار آن را از پدر بزرگ خود گرفته اید ، به همین دلیل من آن را دوست دارم. برخلاف بسیاری از ژاکت هایی که من پوشیده ام ، این لمس نرم است و علاوه بر اینکه از بطری های پلاستیکی بازیافتی و صدف صدف ساخته شده است ، احساس خوبی دارد. شلوارها دوباره شلوار 365 از Flint و Tinder هستند و کفش ها آکسفورد کلاسیک از Red Wing Heritage هستند. در حالی که من این کار را در عکس انجام ندادم ، اگر آن شلوار را چند بار بالا بزنید و جوراب های پشمی ضخیم را به نمایش بگذارید ، امتیاز بیشتری دریافت خواهید کرد.


لباس شماره 6

لباس 6: “پدر فوتبال”

در ماه های سپتامبر و اکتبر من از خواب بیدار می شوم ، آب و هوا را بررسی می کنم و فریاد می زنم: “این شلوارک و هوای پیراهن است!” کیت و بچه ها فکر می کنند من آن را از دست داده ام ، اما این برای من خوب است. ژاکت Rhythm Classic Fleece Crew نرم است – نرم تر از هر ژاکتی که تا به حال پوشیده ام. مانند یک پتوی مناسب با آستین است. *جایزه*: دارای جیب هایی به سبک هودی در جلو است بدون کاپوت در پشت (ذهن شما را درگیر کرده است). شورت ها نیز فوق العاده نرم هستند – یک شورت عرق خوش دست و ساده فرانسوی از Flint و Tinder. طول فوق العاده آنها (~ 2-3 اینچ بالای کشکک زانو) به من این فرصت را می دهد که وارد خانه شوم و به فرزندم نشان دهم که من در واقع فوتبال بازی نکرده ام و در سن پنج سالگی به احتمال زیاد می تواند دور من را دریبل کند. به من ظاهر را با جوراب های پشمی زیبا و مقداری نایک دانک که در سال 2005 خریداری کردم تکمیل کردم.


لباس شماره 7

لباس 7: “برو پیاده روی کن”

پلوور 10 ساله Flint and Tinder از زمانی که آن را گرفتم برای من اصلی بود. این یک سایه کامل خاکستری است (نسخه های زیادی در آنجا وجود دارد ، مردم) و برای من کاملاً مناسب است. من شلوار جین با روکش ولن را دارم که اقتباس بالایی از یک شلوار عرقی سنتی با الگوی لحافی زیبا است که به شما اجازه می دهد آنها را لباس بپوشید یا در این مورد برای پیاده روی به پایین بپوشید. چکمه ها نزدیک و عزیز هستند ، زیرا من به توسعه آنها کمک کردم. آنها غروب آفتابی Vasque هستند – نسخه ای مدرن از غروب آفتاب گیر کلاسیک ما با بالشتک عالی زیر پا و بالایی کلاسیک.


نکته ویراستار: این پست توسط هاکبری حمایت می شود. غرامت دریافتی ما در ازای قرار دادن در Wit & Delight برای خرید لوازم ، استخدام عکاس ، نوشتن/ویرایش پست وبلاگ و حمایت از تیم بزرگتر پشت Wit & Delight استفاده می شود.

در حالی که غرامت در ازای پوشش دریافت می شد ، همه افکار و نظرات همیشه متعلق به من است. پست های حمایت شده مانند این به ما امکان می دهد محتوای پویای بدون پشتیبانی را ادامه دهیم. با تشکر از شما برای حمایت از شرکای ما!