8 لباس که من در پاییز بیشتر از پوشیدن آنها هیجان زده ام

قدیمی من برای خرید لباس بدون لیست خرید می کرد. به این ترتیب من با هشت ژاکت کرم و شلوار جین یکسان همه در یک سایه آبی به پایان رسیدم! اگر شما هم مانند من هستید ، ممکن است سال به سال خود را به سمت موارد مشابه جذب کنید. اگر به آن قطعات خاص بسنده کنید کاملاً خوب است ، اما اگر در پاییز امسال به دنبال ترکیب سبک خود هستید ، این پست برای شما مناسب است.

برای جلوگیری از اضافه کردن حجم اضافی به کمد من در پاییز امسال ، لیستی از قطعات خاصی را که در جستجوی آنها هستم جمع آوری کردم تا به جمع آوری وسایلی که قبلاً در کمد لباس دارم کمک کنم.

01

ژاکت های بافتنی


تصویر از طریق & داستانهای دیگر

من تصور می کنم که یک ژاکت کش دار روی لباس چرت خود می پوشم تا به پاییز جان تازه ای ببخشد! من همچنین از یک ژاکت کش با شلوارک بلند برمودا با یک جفت لوفر و جوراب شفاف خوشم می آید.

ژاکت پشمی نعناع (بالا)
جلیقه سیاه و سفید (زیر)
لوح تقدیر: ژاکت کش دار سبز و سفید

02

شلوار جین وصله دار


تصویر از طریق H&M

ژنرال Z استدلال قانع کننده ای برای کنار گذاشتن شلوارهای لاغر انداخت ، و در حالی که من یک یا دو جفت در کمدم دارم ، وقتی من افق های خود را فراتر از شلوارهای جین قدیمی Levi’s و مامان گسترش دادم ، ناگهان دنیای شلوارها بسیار هیجان انگیز شد. به تازگی ، من علاقه خاصی به شلوارهای جین وصله دار یا تزیینات دارم ، همان طور که اغلب با Levi’s خود ست می کنم. من از یک شلوار جین تکه تکه (که من در بالا دارم!) با پیراهن بلند سفید و صندل های چسبان دوست دارم.

شلوار جین H&M (بالا)
شلوار جین انبه (زیر)
لوح تقدیر: افراد رایگان شلوار جین بافندگی

03

جلیقه ها


تصویر از طریق & داستانهای دیگر

من اولین جلیقه پرنعمت خود را در پایان زمستان گذشته برداشتم و مطمئن نبودم که این ظاهری است که به نظر من “درست” می آید. این مدل در نسخه قدیمی خاموش بود ، اما من می دانم که یکبار آن را برای پوشیدن بدون آستین یا لایه روی آستین بلند ، یقه دار یا یقه یقه پشتی ، کمی جادارتر دارم ، مطمئناً جزء اصلی خواهد بود.

جلیقه آبی (بالا)
جلیقه گل (پایین)
لوح تقدیر: جلیقه روفل

04

دامن میدی


تصویر از طریق H&M

دامن های میدی لباس هایی را انتخاب می کنند که معمولاً با دامن کوتاه یا شلوار جین می پوشید و باعث می شود کمی بالغ تر و پیچیده تر به نظر برسد. من عاشق شکل این لباس برای لباس های پاییزی هستم ، مخصوصاً به این دلیل که با انواع مختلف کفش بسیار عالی به نظر می رسد-چکمه های بلند تا زانو ، کفش های پاشنه بلند یا تخت ، به عنوان مثال.

دامن پلیسه (بالا)
دامن بافتنی دنده (زیر)
لوح تقدیر: دامن ابریشمی

05

ژاکت های بافتنی ، کوتاه و ژاکت کش دار


من سالهاست عکسهای لباس را با ژاکت سبک و ساختار کامل ذخیره کرده ام و به نظر می رسد بالاخره سبکهای مشابهی به طور گسترده در دسترس هستند! من یک ژاکت ژاکت کش مانند با یقه یقه سفید سفید ، شلوار جین ، جوراب و سرسره بیرکن استوک می پوشیدم.

ژاکت ژاکت (بالا)
ژاکت زیپ بافتنی (زیر)
لوح تقدیر: ژاکت کش باف پشمی

تصویر از طریق & داستانهای دیگر

06

چکمه های تا زانو


من ایده پوشیدن این چکمه ها را در زیر دامن های بلند و گل های ماکسی دوست دارم!

چکمه های بلند بلند (بالا)
چکمه های بلند بلند (زیر)
لوح تقدیر: چکمه های جیر بلند

تصویر از طریق استیو مادن

07

چیزی گلدوزی شده


تصویر از طریق Madewell

من قطعاً به دنبال اضافه کردن شخصیت به لباس هایم از طریق گلدوزی هستم! من اخیراً آن را روی همه چیز می بینم ، از کاپشن و کلاه گرفته تا ژاکت کش و لباس های ماکسی.

ژاکت کار دوزی (بالا)
ژاکت بافتنی گلدوزی شده (پایین)

08

ژاکت های ضخیم و/یا نوبی


من مجموعه وسیعی از ژاکت دارم و متوجه شده ام که وقتی نوبت به خرید ژاکت می رسد ، کیفیت در طول زمان برتری دارد. اگر بودجه شما بر عهده شماست ، خرید یک ژاکت Babaà شبیه خرید یک کیف برای همیشه است ، به ویژه هنگامی که از آن به درستی مراقبت می کنید. من دوست دارم آنها را با انواع مختلف لباس بپوشم-با پیراهن یقه در زیر ، روی لباس ماکسی با چکمه ، یا با شلوار جین پهن و دکتر مارتنز. من نیز اخیراً عاشق ژاکت های تازه کار با حباب روی آنها هستم ، مانند تصویر زیر!

ژاکت Babaà (بالا)
کارتون ژاکت بابل (زیر)

تصویر از طریق LOFT

یادداشت ویراستار: این مقاله شامل پیوندهای وابسته است. Wit & Delight از پیوندهای وابسته به عنوان منبع درآمد برای تأمین هزینه های فعالیت های تجاری و وابستگی کمتر به محتوای مارک دار استفاده می کند. Wit & Delight پشت همه توصیه های محصول است. هنوز در مورد این پیوندها یا روند ما سوال دارید؟ با خیال راحت به ما ایمیل بزنید.