Opalhouse ما طراحی شده با مجموعه Jungalow Fall اینجا است!

تابستان رو به اتمام است و من برای همه احساسات پاییزی دنج آماده هستم – با چند نفر از عزیزان دور میز شام گرد هم می آیم ، با یک کتاب خوب زیر یک پتوی گرم جمع می شوم و برخی از شادمانی های جشن را به ترکیب اضافه می کنم! در این فصل ، بادهای پاییزی در آپالهای جدیدی طراحی شده که با مجموعه Jungalow طراحی شده است و من بسیار هیجان زده هستم و به آن افتخار می کنم.

ما سال گذشته در این زمان روی طرح های این مجموعه کار کردیم. دلم برای خانواده و دوستان و سفر تنگ شده بود و تصور می کردم پاییز در سال بعد چگونه خواهد بود. و به این ترتیب من رویاهای سفر به مدیترانه را به این مجموعه تزریق کردم ، به امید میزهای شکرگذاری لایه لایه ای که با عزیزان احاطه شده اند و نمادهای صلح ، آرامش ، بازیگوش و مثبت اندیشی هستند. در حالی که امسال ، ممکن است نتوانیم به مکان های دور برویم یا گردهمایی های بزرگی داشته باشیم ، امیدوارم این مجموعه به شما کمک کند تا برخی از آن احساسات آرام ، آرام ، بازیگوش و مثبت را به خانه خود دعوت کرده و همه آنها را جشن بگیرید. ما می توانیم از آنها سپاسگزار باشیم

امروز ، من قصد دارم برخی از قطعات مورد علاقه خود را از این مجموعه به اشتراک بگذارم و به شما در روند طراحی نیز نگاهی بیندازم!

برای این مجموعه ، ما به مواد طبیعی تکیه کردیم. از مبلمان جلوی عصا گرفته تا آینه های روفیایی (این تصویر در بالا فقط 50 دلار است!) تا جلوه های تزئینی سفالی که با نقوش سیاه و سفید پررنگ نقاشی شده اند. ناگفته نماند شمع های کدو تنبل که من دائماً می سوزانم (و بو می دهند بنابراین خوب)

اما ما همچنین به طبیعی متمایل شدیم الهاماتبه شما کبوترهای عزیز ، سنجاب های روح دار و جغدهای عجیب و غریب را در کنار آثار هنری و بالش هایی که از گیاهان ، گل ها و میوه های پاییزی جشن می گیرند ، خواهید دید.

وقتی افراد خوب Target از من پرسیدند آیا می توانم روی طرح های رومیزی پاییزی کار کنم که می توان هر روز از آنها استفاده کرد اما برای تعطیلات نیز لباس پوشید ، بسیار هیجان زده شدم! اول از همه ، این اولین بار است که روی مجموعه ای رومیزی کار می کنم و عاشق امتحان چیزهای جدید هستم ، و دوم اینکه از تخیل وحشی خود استفاده می کنم و به این فکر می کنم که چگونه می توان طرح ها را به روش های مختلف ترکیب کرد. به

محل پریدن من برای مجموعه رومیزی بشقاب خورشید شکل بود. من فکر می کردم داشتن بشقاب های محکم باعث می شود که بشقاب ها را بالا یا پایین بپوشید – به همان روشی که می توانید جواهرات و یک جفت پاشنه پا را به یک لباس ساده و محکم اضافه کنید تا فانتزی تر به نظر برسد. اما از آنجایی که من حداکثر گرا هستم ، می خواستم صفحات شخصیت کمی داشته باشند ، بنابراین با یک شبح غیر معمول (شکل خورشید) حرکت درستی به نظر می رسید. من وسواس دارم که چگونه بشقاب ها و کاسه های ظروف چوبی اشاره شده خورشید بیرون آمدند. کیفیت بسیار عالی است و قیمت آنها برای یک بسته چهار تایی 20 دلار است.

از آنجا ، من شروع به لایه بندی روی سرگرمی کردم! بشقاب های پیش غذا دو رنگ ، رنگ های بسیار زیبایی به همراه می آورند و بشقاب ها و کاسه های سرو که دارای آثار هنری من هستند ، الگوی مورد علاقه من را می افزاید. و سپس این سینی صلح برنجی وجود دارد که من سالها رویای آن را داشتم ، سرانجام متوجه شدم و فقط 24 دلار.

در مورد منسوجات رومیزی ، من از ریتم معمولی خود-ترکیب نقوش الهام گرفته شده از گیاه شناسی و نقاشی های گرافیکی-پیروی کردم ، در این مورد ، من یک رومیزی که روی آن یکی از آبرنگ های من با برگ های در حال سقوط با یک دونده راه راه سیاه و سفید و دستمال سفره وجود دارد ، جور کردم. در تضاد من دوست دارم

مقداری سرامیک ، کدو تنبل ، منگوله و یک مرکز تهیه شده را به آن اضافه کنید و بدون سر و صدا یک میز رومیزی جشن بگیرید!

من فکر می کردم سرگرم کننده خواهد بود که برخی از رندرها و آثار هنری اصلی خود را برای مجموعه به نمایش بگذارم تا پشت پرده را تماشا کند! روش طراحی معمولاً به این صورت است که تیم طراحی شگفت انگیز در Target یک برنامه خطی به من می دهد – به این معنی که آنها در مورد انواع اقلام مورد علاقه برای دیدن طرح ها و تعداد آنها به اشتراک می گذارند. بنابراین آنها ممکن است بگویند – ما به پنج ایده برای صندلی ، پنج آینه و چهار چراغ (و غیره) نیاز داریم. از آنجا ، من برمی گردم و یک تابلوی خلق و خوی ایجاد می کنم ، و سپس با تیم طراحی خود (به شما نگاه می کنم پایپر!) کار می کنم تا رنگ ها را انتخاب کنم ، الگوها را ایجاد کنم و برای همه ایده های ما رندرها و مرجع مواد ایجاد کنم. سپس مفاهیم را به تیم طراحی در Target باز می گردانیم.

سپس ، افراد هدف مفاهیم ما را در نظر می گیرند و ایده ها را تکمیل می کنند تا همه چیز زنده شود. دیدن اولین نمونه ها همیشه بخش مهیجی از این فرایند است. از آنجا ما با هم کار می کنیم تا ویرایش ، تنظیم دقیق و هرگونه تنظیم را انجام دهیم. در بالا مجموعه ای از برخی از آثار هنری و رندرهای من است که بخشی از طرح اولیه ما برای این مجموعه پاییزی بود. من بسیار تحت تأثیر و شگفت زده تیم طراحی Target و نحوه طراحی آنها به ما قرار می گیرم ، روح طرح های اصلی را به تصویر می کشم و قطعات را با چنین قیمت های قابل دسترس ارائه می کنم.

در زیر برخی از قطعات مورد علاقه ما از مجموعه و جزئیاتی در مورد قطعات را خواهید یافت!

زندگي كردن

غذا خوردن

امیدوارم از داشتن این قطعات در خانه خود به اندازه ما از ایجاد آنها لذت ببرید! خرید کامل Opalhouse طراحی شده با مجموعه جنگل ها منحصرا در Target!

عکسهای جنا پفلی
آرایش من توسط Tai Rising Moore
با تشکر از تیم باورنکردنی ام که به جمع آوری مجموعه ها و تصاویر کمک کرده اند ، و از تیم Target که واقعاً همه طراحی را به ارمغان آورده اند و چیزهای ما را فوق العاده خوب جلوه داده اند !!