Opalhouse کامل طراحی شده با اولین مجموعه Jungalow در اینجا است!

Opalhouse کامل طراحی شده با اولین مجموعه Jungalow در اینجا است!وقتی نزدیک به دوازده سال پیش این وبلاگ را راه اندازی کردم ، می دانستم که می خواهم از آن برای ایجاد ساختار در تمرین خلاقانه خود ، ارتباط با دیگر روح های خلاق و استفاده از خلاقیت خود با جهان استفاده کنم. من هرگز تصور نمی کردم که این جیب کوچک و رنگارنگ وب دانه ای باشد که تبدیل به مارک جنگلی وحشی امروزی شود.

و امروز ، من پروانه ای در شکم دارم به عنوان جدید ما Opalhouse با جنگل طراحی شده است مجموعه در Target هم به صورت آنلاین و هم در فروشگاه های سراسر کشور در دسترس قرار می گیرد.

در اینجا مجموعه اتاق خواب Opalhouse Designed With Jungalow Bedroom است

امیدوارم این مجموعه اولین مجموعه ای باشد که به شما کمک می کند احساسات خوبی را به خانه بیاورید. همکاری با Target برای این مشارکت واقعاً یک رویا بوده است ، نه فقط به این دلیل که در کنار تعدادی از با استعدادترین طراحان این صنعت کار می کنم و چیزهای زیادی یاد می گیرم ، بلکه به این دلیل که فرصتی باورنکردنی را برای ارائه طراحی رنگارنگ و شاد به این شهر دارم. بسیاری از مردم با چنین قیمتهای عالی – و کمک به مردم برای ایجاد محیطی که بتوانند رشد کنند ، رشد کنند و بهترین زندگی خود را داشته باشند ، ستاره شمالی من است.

مجموعه Opalhouse Designed With Jungalow Living Room Collection را ببینید

برای پست امروز ، برخی از قطعات مورد علاقه خود را از این مجموعه اول و الهام بخش پشت قطعات را به اشتراک می گذارم.

در عوض ، برای این مجموعه ، من عمیقاً درون خود را کاوش کردم و بایگانی های خودم را مرور کردم تا بتوانم قطعاتی را که سالها می خواستم ایجاد کنم ، ایجاد کنم و در دسترس همه قرار دهم!

مواد طبیعی

ست قوطی گلدان آبی تراکوتا دستگیره 2 تکه
مجموعه عقیق طراحی شده با مجموعه حمام جنگل اینجا است!

برای این مجموعه ، من در اولویت قرار دادن بسیاری از مواد طبیعی قرار دادم زیرا من دوست دارم طبیعت را به خانه دعوت کنم ، و قطعات ساخته شده از مواد طبیعی در Mama Earth راحت تر هستند. در زیر برخی از قطعات مورد علاقه من ساخته شده از چوب دستی ، سفال ، پوسته نارگیل ، جوت و موارد دیگر است! بسیاری از این قطعات با الهام از هفت سالی که من در ایتالیا زندگی کردم ، سفرهای تابستانی که خانواده ام به مکزیک انجام دادند و سفر خانوادگی ما به هند در اوایل سال گذشته بود.

Opalhouse با وبلاگ Jungalow_natural materials طراحی شده است

بافت ، منگوله و برش!

سبک من بدنام پر از بافت ، منگوله و تریم است! من عاشق این هستم که این شکوفایی های لمسی یک عنصر سرگرم کننده به منسوجات اضافه می کند تا ظاهری پویا در هر اتاق ایجاد کند. در زیر برخی از لحظات لمسی مورد علاقه من در این مجموعه آمده است. اولین خاطرات من از منگوله ها مربوط به شال دعایی است که پدر و مادربزرگ و مادربزرگ و مادربزرگم در مناسبت های خاص و تعطیلات زمانی که من بچه بودم در خود جمع کردند. منگوله ها در بسیاری از فرهنگ ها به عنوان یک وسیله محافظ دیده می شوند ، بنابراین من عاشق این هستم که منگوله های زیادی در اطراف داشته باشم تا این احساسات خوب به وجود آید!

Opalhouse با وبلاگ Jungalow_texture طراحی شده است

رنگ ، رنگ و رنگ بیشتر!

من معتقدم که رنگ در همه جا تقویت کننده خلق و خو است! رنگ من را خوشحال می کند و من می خواستم این مجموعه انرژی مثبت را منتشر کند.

رنگهای این مجموعه از آبی تیره تا مریم گلی آرامش بخش ، و دو یا دو رنگ آبی ماژورل روشن و خاکی هستند و به گونه ای طراحی شده اند که با هم لایه بندی شده ، مخلوط شده و مطابق با محتوای قلب ها مطابقت دارند! در زیر برخی از لحظات رنگی مورد علاقه من وجود دارد – نقاشی من در کولاژ زیر (بالا ، گوشه چپ) بسیاری از رنگهای مجموعه را آگاه می کند و می تواند به عنوان یکپارچه کننده رنگ در یک اتاق عمل کند ، و همچنین زیبا (و دیوانه کننده) نرم) بالش کمری راه راه. افزودن قطعات در یک اتاق که شامل کل داستان رنگ برای فضا است می تواند به منسجم نگه داشتن حداکثر اتاق کمک کند.

Opalhouse با وبلاگ Jungalow_color طراحی شده است

از لحاف چوبی که یادآور گلبرگهای گل است ، تا شمعهای شاد (به هر حال بوی شگفت انگیزی دارد – حتی باید عطرها را هم بچینم !!) و همه نقوش آفتابی – طبیعت مادری الهام بخش این مجموعه بود – و همینطور همه طرحهای من ، امیدوارم بتوانیم به تقویت ارتباط انسان و طبیعت کمک کرده و به ایجاد حس خوب در خانه کمک کنیم.

با تشکر از تیم شگفت انگیز من ، و تیم با استعداد و پرشور Target ، برای تمام تلاش هایی که در جهت زنده کردن این مجموعه انجام دادید. این تازه آغاز یک همکاری چند ساله است که من هستم هنوز خودم را در مورد مجموعه 300 قطعه ای کامل را در Target.com بررسی کنید و به فروشگاه Target محلی خود بروید تا قطعات IRL انتخابی را ببینید و احساس کنید. اوضاع به مراتب جنگلی تر شده است !!

xoxo
~ جاستین

شیوه زندگی عکس ها توسط Dabito و تیم Target
آرایش مو و آرایش جاستینا توسط Beauty By Sole