R + Co Peacholine + Kombucha Detox Rinse

ما قصد داریم مجموعه ای از بررسی محصولات را در اینجا در Wit & Delight شروع کنیم ، جایی که من اطلاعات عمیق تری در مورد محصولات آزمایش شده و واقعی ای که ماه ها (یا سالها!) استفاده کرده ام و به طور مداوم من را تغییر داده است ، ارائه می دهم. برنامه روزانه برای بهتر شدن اینها پست های بدون پشتوانه ای هستند که محصولاتی را نشان می دهد که توسط شما به طور واقعی انتخاب شده اند.

اول بالا؟ شستشوی موی حالت دهنده از R+Co. من این را یک محصول “جزیره بیابانی” می دانم. من نمی خواهم دوباره بدون آن باشم.

بسیار خب ، بیایید وارد تپه های ریز شویم.

این یک شستشوی حالت دهنده است که باعث جمع شدن موهای شما می شود و ، بر اساس تجربه من ، بعد از آن موها را واقعا سبک و شاداب می کند. این محصول پایه های خشک را تغذیه می کند ، از محو شدن رنگ جلوگیری می کند و با موخوره مبارزه می کند. من همچنین متوجه شده ام که این عمل باعث می شود موها طولانی تر بمانند ، منجر به درخشندگی و صاف شدن موها می شود و باعث سلامت سر می شود.

چه موقع و چرا استفاده از آن را شروع کردم

من چند ماه پیش به آرایشگرم اشاره کردم که از موهای سرم با سرکه سیب استفاده می کنم. او آبکشی R+Co را به عنوان یک محصول مشابه که هفته ای در موهای خود استفاده می کند ، پیشنهاد کرد و نتوانست به اندازه کافی چیزهای خوب در مورد آن بگوید. او یک نمونه به من داد و هنگام شستن و بریدن موهایم از آن استفاده کرد و از همان ابتدا به آن وابسته بودم. (برای هر کسی که در منطقه مینیاپولیس علاقه مند است ، من به سالن پیله می روم و آرایشگر من ماریا است!)

دغدغه های اصلی موهای من حالت وز شدن (به ویژه در تابستان) و عدم سازگاری در بافت (پشت موها را خشک می کند ، یک طرف خشک می شود و یک طرف تا حدودی فر می کند). دادن ضربه ای خوب به خودم همواره برای من سخت بوده است. پیش از این ، موهای من در خانه اغلب منجر به موهای چسبان و چسبناک می شد ، اما اخیراً موهای من بعد از وزیدن بسیار سالم تر و نرم تر به نظر می رسید.

زمانی که من از این نرم کننده برای یک هفته یا بیشتر استفاده نمی کنم ، تغییر در فرش ، صافی و بافت کلی موهایم به طور قابل توجهی متفاوت است. و با توجه به اینکه من هیچ چیز در مورد محصولات معمول یا موهایم تغییر نداده ام ، می توانم بگویم این محصول است که بیشترین تفاوت را ایجاد کرده است.

چگونه از آن برای موهایم استفاده کنم

من این محصول را دو بار در هفته استفاده می کنم. بعد از شامپو زدن و نرم کردن موهایم آن را می گذارم. این محصول دارای یک بالش کوچک است که به توزیع محصول در پوست سر کمک می کند. این بیشتر مایع است تا ژل ، بنابراین من انگشتانم را از پوست سرم تا ریشه ها پخش می کنم تا محصول را پخش کنم. سپس من کمی بیشتر روی ریشه هایم می خزم. من آن را حدود سه دقیقه نگه می دارم ، بنابراین تا زمانی که نرم کننده به کار می رود ، لایه برداری می کنم و اصلاح می کنم.

هنگامی که من زیر دوش نیستم ، هر محصول دیگری (اغلب فقط نرم کننده مرطوب کننده R+Co Sun Catcher Leave-In) را استفاده می کنم ، موهای چتری ام را می کشم ، موهایم را خشک می کنم و از برس دور دیسون برای پایان دادن به ضربه استفاده می کنم. به

عطر داره؟

آره! همه محصولات R+Co که من امتحان کرده ام دارای رایحه ای هستند که کمی رایحه ای را که ممکن است از Le Labo بخرید به من یادآوری می کند. کمی گلدار و خاکی است ، با نت های ترش و مرکبات ظریف. این مرا به یاد راه رفتن در باغ در یک روز گرم می اندازد.

لیست مواد اولیه چطور؟

این محصول گیاهی ، بدون ظلم و فاقد گلوتن ، بدون پارابن و سولفات (SLS یا SLES) ، و بدون نفت و روغن معدنی است. شما می توانید مواد تشکیل دهنده کامل ذکر شده در اینجا را پیدا کنید.

باید بخریش؟

اگر آب سختی در خانه دارید ، موهای خود را رنگ می کنید و/یا به دنبال درخشندگی ، بافت ثابت و موهای مرطوب تر هستید ، این محصول را امتحان کنید. اگر به رایحه حساس هستید یا از شستشوی کنونی خود واقعاً راضی هستید ، من آن را نخریدم. اگر خراب نیست ، آن را درست نکنید! اما اگر شما انجام دادن امتحان کنید ، نظر خود را به من اطلاع دهید !!

یادداشت ویراستار: این مقاله شامل پیوندهای وابسته است. Wit & Delight از پیوندهای وابسته به عنوان منبع درآمد برای تأمین هزینه های فعالیت های تجاری و وابستگی کمتر به محتوای مارک دار استفاده می کند. Wit & Delight پشت همه توصیه های محصول است. هنوز در مورد این پیوندها یا روند ما س questionsالی دارید؟ با خیال راحت به ما ایمیل بزنید.